Udostępnij
Tweetnij

BlackBerry: nie jesteśmy jeszcze gotowi na nowy tablet

Jeden z wiceprezesów BlackBerry – Francois Mahieu nie pozostawia złudzeń. Jego firma nie jest jeszcze gotowa do wprowadzenia do sprzedaży nowego tabletu internetowego.

Playbook Tablet

Jeden z wiceprezesów BlackBerry – Francois Mahieu nie pozostawia złudzeń. Jego firma nie jest jeszcze gotowa do wprowadzenia do sprzedaży nowego tabletu internetowego.

Zobacz koniecznie >> Wideo recenzje w serwisie Tablety.pl

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Francois Mahieu, wiceprezes do spraw zarządzania produktami w BlackBerry powiedział w wywiadzie, że jego firma rzeczywiście rozważa powrót na rynek tabletów internetowych, ale dodaje, iż nie wydarzy się to w przeciągu najbliższych miesięcy. Mahieu mówi również, że Playbook nie odniósł rynkowego sukcesu, ale osoby które go kupiły, były nim po prostu zachwycone. Wiceprezes dodaje, że kiedyś być może doczekamy się nowego tabletu z BlackBerry OS, ale jego firma potrzebuje na to więcej czasu.

Nie ukrywajmy, ale Playbook, który debiutował w 2011 roku, był rzeczywiście udanym tabletem internetowym. Dobrze wykonanym i stabilnym. Nie miał jednak szansy w konkurowaniu na rynku z iPadem oraz tańszymi urządzeniami z Androidem i dlatego został wycofany. Warto dodać, że w 2011 roku przyniósł firmie niemal pół miliarda dolarów straty.

Źródło: Pocket-lint

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij