Udostępnij
Tweetnij

iOS 11.2.5 do pobrania. Apple udostępnia też macOS 10.13.3, watchOS 4.2.2 i tvOS 11.2.5

iOS 11.2.5 to najnowsza aktualizacja dla użytkowników iPhone’ów i iPadów, którą przed chwilą udostępniło Apple. Gigant z Cupertino dodał w tej wersji systemu częściowe wsparcie dla technologii AirPlay 2 i głośnika HomePod. Wprowadzono również poprawkę na ostatni błąd występujący w iMessage, gdzie można było zawiesić aplikację Wiadomości.

iOS 11.2.5 to najnowsza aktualizacja dla użytkowników iPhone’ów i iPadów, którą przed chwilą udostępniło Apple. Gigant z Cupertino dodał w tej wersji systemu częściowe wsparcie dla technologii AirPlay 2 i głośnika HomePod. Wprowadzono również poprawkę na ostatni błąd występujący w iMessage, gdzie można było zawiesić aplikację Wiadomości.

Apple iOS 11.2.5 beta 7

iOS 11.2.5 testowany był od kilku tygodni. Apple rozpoczęło testy deweloperskie tej wersji systemu w połowie grudnia. Upłynęło kilka tygodni i prace nad uaktualnieniem sfinalizowano, gdzie w piątek testerzy otrzymali siódmą betę, która była buildem GM (Golden Master). Firma z Cupertino już w zeszłym tygodniu zapowiedziała, że udostępni to oprogramowania na dniach dla wszystkich, co właśnie uczyniono. Na ten moment pojawiły się linki IPSW, a więc zaraz uaktualnienia powinny być dostępne do pobrania drogą OTA.

iOS 11.2.5 to suplement dla systemu z numerem 11.2

iOS 11.2.5 jest w zasadzie aktualizacją uzupełniającą dla systemu z numerem 11.2, który udostępniono na początku grudnia. To oznacza, że nie ma tu zbyt wielu nowości. Najważniejszą z nich jest obsługa technologii AirPlay 2 i wsparcie dla głośnika HomePod, który pokazano na WWDC 2017. Urządzenie to wkrótce trafi do sprzedaży i będzie zgodne z multi-room. Niestety, to opcja, która zostanie wprowadzona później. W widżecie muzyki pojawią się osobne karty dla zgodnych sprzętów i przykład zastosowania możecie zobaczyć na poniższym zrzucie ekranowym.

iOS 11.2.5. beta 1 AirPlay 2

iOS 11.2.5 zawiera także rozwiązanie uciążliwego problemu z iMessage. Niedawno odkryto, że odpowiednio przygotowany link może całkowicie zawiesić aplikację Wiadomości. Nowe uaktualnienie rozwiązuje ten błąd. Informacje o zawartości poprawek bezpieczeństwa tradycyjnie można znaleźć tutaj.

iOS 11.2.5 to nie jedyna nowa aktualizacja, którą dziś udostępniono. Gigant z Cupertino wydał również tvOS 11.2.5 dla Apple TV 4K i 4. generacji, który również wprowadza cząstkowe wsparcie dla AirPlay 2. Jest także aktualizacja dla smartwatchy w postaci watchOS 4.2.2 oraz macOS 10.13.3 dla komputerów Mac. Wszystkie te uaktualnienia już czekają w mechanizmach do pobierania aktualizacji.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Na poniższy filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij