Udostępnij
Tweetnij

iOS 11.2.5 beta 7 do pobrania. Apple sfinalizowało pracę nad aktualizacją

iOS 11.2.5 beta 7 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla deweloperów, którą Apple udostępniło wczoraj wieczorem. Prace nad systemem sfinalizowano, o czym świadczy chociażby rozmiar uaktualnienia i brak aplikacji Feedback. Już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera dla wszystkich użytkowników iPhone’ów i iPadów.

iOS 11.2.5 beta 7 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla deweloperów, którą Apple udostępniło wczoraj wieczorem. Prace nad systemem sfinalizowano, o czym świadczy chociażby rozmiar uaktualnienia i brak aplikacji Feedback. Już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera dla wszystkich użytkowników iPhone’ów i iPadów.

Apple iOS 11.2.5 beta 7

iOS 11.2.5 beta 7 Apple udostępniło deweloperom aplikacji wczoraj, a potem też publicznym testerom. Ostatnia aktualizacja waży około 2 GB (w zależności od urządzenia), a więc jest znacznie cięższa od ostatnich bet. Tak, to finalny build GM (Golden Master), który w przyszłym tygodniu zostanie udostępniony dla wszystkich użytkowników. Koniec prac nad tym uaktualnieniem zdaje się też potwierdzać brak w ostatniej becie aplikacji Feedback do zgłaszania błędów i opinii.

iOS 11.2.5 zawiera poprawkę na ostatni błąd w iMessage, który pozwala na zawieszenie aplikacji Wiadomości iPhone’ów z użyciem specjalnego linku. Apple już wczoraj przekazało, że załatało ten błąd i rozwiązanie wprowadzi w przyszłym tygodniu. Tak też się stanie.

iOS 11.2.5 to suplement dla systemu z numerem 11.2

iOS 11.2.5 jest pomniejszą aktualizacją uzupełniającą dla wydanego na początku grudnia systemu z numerem 11.2. To oznacza, że za wiele nowości tu nie znajdziemy. Najważniejszą z nich jest wsparcie dla AirPlay 2. To technologia, którą zapowiedziano już w trakcie czerwcowej konferencji WWDC 2017. Szerzej na jej temat przeczytacie sobie w osobnym artykule. W ten sposób będzie można m.in. sterować wieloma źródłami dźwięku. Zgodne z tym rozwiązaniem urządzenia otrzymają własne karty na widżecie muzyki z centrum sterowania. Możecie to zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych.

iOS 11.2.5. beta 1 AirPlay 2

Następnie mamy głośnik HomePod. Apple zaprezentowało go również na WWDC 2017 i początkowo planowano uruchomić sprzedaż w grudniu. Tego jednak nie udało się zrobić i doszło do opóźnienia. Wiemy jednak, że premiera tego sprzętu jest już blisko. Gigant z Cupertino ujawni informacje o dostępności zapewne w przyszłym tygodniu. Tym bardziej, że urządzenie doczekało się certyfikatu od FCC.

iOS 11.2.5 to jedna z kilku aktualizacji. W przyszłym tygodniu spodziewajmy się także watchOS 4.2.2, tvOS 11.2.5 oraz macOS 10.3.3, które też obecnie znajdują się w fazie beta testów. Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać do przyszłego tygodnia. Jeśli czekacie na iOS 11.3 beta, to ta aktualizacja zapewne zostanie także wydana w niedługim czasie.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Dom i HomeKit:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij