Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze aplikacje na iOS. Co pojawiło się w zeszłym miesiącu w App Store? [lipiec 2018]

Najgorętszy miesiąc 2018 roku za nami. Ten przynoszący wiele kataklizmów naturalnych okres był łaskawy również dla miłośników systemu iOS, ponieważ w jego trakcie, do App Store trafiło wiele świetnych aplikacji. Wśród nich znajdzie się m.in.: Google News, 1Blocker X oraz Agenda. Zobaczmy najciekawsze nowości ze sklepu Apple’a z lipca.

Nasz comiesięczny cykl Najlepsze aplikacje na iOS powraca. Lipiec zniknął z tegorocznych kartek kalendarza i właśnie z tego powodu ponownie wybraliśmy dla was najciekawsze nowe aplikacje, które w jego trakcie pojawiły się w sklepie Apple’a, czyli App Store. Wśród nich są m.in. Google News, IGTV czy Storybeat.

Enlight Photofox

Enlight Photofox najlepsze aplikacje iOS lipiec 2018

Enlight Photofox reprezentuje aplikacje do edycji fotografii dla urządzeń z iOS. Posiada on mechanizm modyfikacji zdjęć przy jednoczesnym nakładaniu na nie efektów graficznych. Wśród nich odnaleźć można wiele predefiniowanych wzorów, które podpowiedzą użytkownikowi to, jakiego typu zdjęcie powinien on wykorzystać, aby uzyskać najciekawsze efekty. Aplikacja posiada rozbudowany edytor, który udostępnia użytkownikowi m.in. możliwość edycji fotografii w formacie RAW. Enlight Photofox dostępny jest za darmo, będąc jednym z najciekawszych narzędzi do tworzenia kreacji graficznych dla systemu iOS.

Google News

Google News najlepsze aplikacje iOS lipiec 2018

Google News to aplikacja do czytania wiadomości dla systemu iOS. Dostarcza ona użytkownikowi spersonalizowane informacje, które dostosowywane są do niego pod dyktando tego, które treści przegląda on najczęściej. Aplikacja wykorzystuje technologię rozwijaną przez firmę Google, udostępniając rozbudowany mechanizm powiadomień oraz przygotowywania podsumowań minionego dnia. Aplikacja cechuje się przejrzystym interfejsem dostosowanym zarówno do ekranów smartfonów, jak i tabletów, co przekłada się na przyjemne przeglądanie sieci. Google News dostępne jest za darmo.

Adobe Spark Post

Adobe Spark najlepsze aplikacje iOS lipiec 2018

Adobe Spark Post to aplikacja do tworzenia kreacji graficznych w platformie iOS. Pozwala ona na tworzenie w pełni modyfikowalnych wzorów służących do tworzenia podobnych do siebie grafik. Aplikacja Adobe nie wymaga znajomości grafiki komputerowej, spłycając obsługę interfejsu graficznego do wybrania jednego z gotowych wzoru i umieszczenia obiektów na jej płaszczyźnie. Adobe Spark Post dla iOS — podobnie jak inne aplikacje do tworzenia kreacji graficznych — ma specjalnie przygotowane rozmiary plansz dostosowane do wymiarów sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Instagram.

IGTV

igtv najlepsze aplikacje iOS lipiec 2018

IGTV to platforma wideo dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS. Ten konkurencyjny dla YouTube program pozwala użytkownikom na strumieniowanie treści na żywo oraz nagrywanie specjalnie przygotowanych programów. Obydwie te formy można zapisywać na serwerach usługi, tworząc własny kanał. Innowacją względem najpopularniejszych usług tego typu jest położenie nacisku na filmy kręcone przy użyciu trybu portretowego. IGTV rozszerza funkcjonalność „stories”, dając użytkownikowi do ręki filtry, naklejki oraz narzędzia do prostego montowania filmów. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Vellum Wallpapers

Vellum Wallpapers najlepsze aplikacje iOS lipiec 2018

Vellum Wallpapers reprezentuje aplikacje dostarczające galerie tapet na ekrany urządzeń z systemem iOS. Pozycja ta daje użytkownikowi dostęp do dziesiątek galerii tematycznych, które odróżniają się od siebie kolorystyką oraz szczegółowością. Tapety, które znajdziemy w aplikacji, zostały dostosowane do rozdzielczości zarówno iPhone’ów, jak i iPadów. Miłym atutem opisywanego programu jest możliwość ustawienia mechanizmu codziennego informowania o dodawanych tłach, które pojawiają się w galerii co dobę.

1Blocker X

1blocker x najlepsze aplikacje iOS lipiec 2018

1Blocker X to aplikacja służąca do blokowania niechcianych treści w przeglądarce Safari. Została ona stworzona z myślą o iPhone’ach oraz iPadach, w których domyślna przeglądarka nie posiada wbudowanego mechanizmu automatycznego ukrywania reklam, automatycznych odtwarzaczy wideo, a także nie posiada solidnie funkcjonującego rozwiązania do blokowania skryptów śledzących. 1Blocker X jest produktem komercyjnym. Dzięki zapewnieniom programistów, korzystając ze skryptów znajdujących się w opisywanej aplikacji, przeglądarka Safari jest w stanie ładować strony internetowe o 50% szybciej, niż ma to miejsce domyślnie.

Agenda

 

Agenda najlepsze aplikacje iOS lipiec 2018Agenda to aplikacja służąca do organizacji czasu na platformie iOS. Jest ona alternatywą dla systemowej listy zadań do wykonania, oferując użytkownikowi dostęp do nowoczesnych funkcji zarówno w komputerach Macintosh, jak i w iUrządzeniach. Agenda obsługuje listy, zadania do wykonania, jak i hashtagi, co pozwala w wygodny sposób zarządzać treściami znajdującymi się w aplikacji. Program ma minimalistyczny interfejs graficzny, minimalizując tym samym ewentualnie rozproszenie w trakcie np. planowania zakupów. Agendę pobierzecie za darmo ze sklepu App store.

Calroo

calroo najlepsze aplikacje iOS lipiec 2018

Calroo reprezentuje aplikacje do grupowej organizacji czasu w systemie iOS. Przy jego pomocy stworzyć można kalendarz rodzinny, w którym znajdą się zarówno nadchodzące wydarzenia, jak i listy zadań do wykonania dla poszczególnych użytkowników. Aplikacja pozwala na łatwe dodawanie użytkowników do poszczególnych zadań, w których to ulokujemy kolejne polecenia do wykonania. Calroo opiera się na prostym i intuicyjnym interfejsie graficznym, dzięki czemu z obsługą aplikacji poradzą sobie zarówno młodsi, jak i starsi użytkownicy.

Storybeat

storybeat najlepsze aplikacje iOS lipiec 2018

Storybeat to aplikacja do montażu wideo w systemie iOS. Jej głównym założeniem jest tworzenie ścieżek dźwiękowych dla filmów i slajdów zdjęć. Opiera się ona na fundamencie udostępnianej za darmo muzyki w większości popularnych gatunków, co pozwoli idealnie dopasować ścieżkę dźwiękową do uchwyconej smartfonem chwili. Storybeat ma rozbudowane opcje udostępniania treści w sieci, dostosowując pliki multimedialne do Twittera, Facebooka, Snachata czy Instagrama. Aplikacja nie wymaga umiejętności montażu wideo, maksymalnie upraszczając i automatyzując wszystkie polecane jej zadania.

Gemini Photos

Gemini najlepsze aplikacje iOS lipiec 2018

Gemini Photos to inteligentna galeria zdjęć stworzona z myślą o platformie iOS. Opierając się na sztucznej inteligencji, potrafi ona wybrać najlepsze zdjęcie z serii wykonanej przez użytkownika, pozbywając się przy tym prac z widocznymi niedoskonałościami. Gemini Photos jest w stanie zeskanować pamięć iPhone’a lub iPada, wychwytując źle wykonane zdjęcia, proponując następnie zwolnienie pamięci, którą zajmują. Aplikacja posiada prosty i przejrzysty graficzny interfejs użytkownika, który opiera się na jak najszybszym pozbywaniu się felernych fotografii. Dużym atutem tego rozwiązania jest możliwość określenia tego, jakiego typu treści mają być segregowane w specjalnie tworzonych folderach, co pozwoli szybciej pozbywać się m.in. zrzutów ekranu.

Zobacz także: Najlepsze gry mobilne z lipca

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Rafał Kurczyński

Dwudziestotrzyletni kreatywny i artystycznie uzdolniony maniak Twittera, który bardziej od technologii kocha jedynie rocka i pisanie. Felietonista z wyboru. Poeta po godzinach.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij