Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja mobilna ITAKI – sposób na zrealizowanie wakacji marzeń

Aplikacje opanowały rynek mobile, urzekając m.in. rozbudowaną funkcjonalnością i optymalizacją czasu użytkowników. Nic więc dziwnego, że obecnie w sklepach z

Aplikacje opanowały rynek mobile, urzekając m.in. rozbudowaną funkcjonalnością i optymalizacją czasu użytkowników. Nic więc dziwnego, że obecnie w sklepach z aplikacjami dostępnych jest ponad 5,4 mln apek, z czego 1,8 mln na iOS i 3,6 mln w Google Play. Jedną z najważniejszych zalet aplikacji jest jej użyteczność i dostępność. Czekając na autobus, spacerując, przesiadując w poczekalni i stojąc w kolejce – w każdej chwili przeglądać możesz oferty biura podróży ITAKA. Sprawdźmy zatem co się w niej kryje i jaką receptę na wymarzone wczasy, proponuje nam to popularne biuro.

Unowocześniona stara wersja

Aplikacja nieustannie się zmieni doskonali, odpowiadając tym samym na zmieniające się trendy i wymagania użytkowników. Od 2018 roku poszerzono ją o nowe funkcjonalności i udogodnienia – m.in. obszerne wyszukiwanie ofert wakacyjnych, kontakt z rezydentem oraz stały dostęp do dokumentów, związanych z podróżą.

Skąd ta zmiana? Ekspansywny rozwój urządzeń mobilnych spowodował, że użytkownik nie lubi czekać, a im więcej możliwości mamy w zasięgu ręki – tym lepiej. Biuro więc usprawniło cały proces decyzyjny i rezerwacyjny, z którego korzystać możemy w dowolnym dla siebie momencie.

Wraz z aktualizacją otrzymaliśmy także większą czytelność i intuicyjność obsługi, a wszystkie funkcjonalności dostępne są bezpośrednio po zalogowaniu i wybraniu odpowiednich filtrów.

Aplikacja mobilna ITAKI – sposób na zrealizowanie wakacji marzeń

Funkcjonalności aplikacji ITAKA

Aplikacja, którą stworzyło biuro podróży ITAKA, umożliwia wyselekcjonowanie ofert wg. wytycznych – np. uwzględniając oferty last minute, all inclusive, czy przeglądając wycieczki objazdowe i fakultatywne. Najatrakcyjniejsze kierunki można dodać do „ulubionych”, dzięki czemu z powodzeniem prześledzisz wprowadzone zmiany w obrębie danej oferty i wyceny.

Aplikacja w swojej funkcjonalności i użyteczności zastępuje przeglądanie ofert w klasycznych katalogach czy na stronie internetowej. Logowanie do panelu klienta odbywa się w przeciągu kilku sekund, dzięki czemu zyskujesz dostęp do dokumentów, związanych z wyjazdem (otrzymasz także m.in. wskazówki rezydenta oraz informacje o wylocie/przylocie).

Aplikacja mobilna ITAKI – sposób na zrealizowanie wakacji marzeń

3 zalety aplikacji, które docenisz podczas wybierania wakacji

Rozbudowane filtry

W aplikację wbudowano filtr, dzięki któremu możesz grupować propozycję według ceny, długości pobytu, standardu hotelu, miejsca wylotu i przylotu oraz dodatkowych udogodnień. To ty decydujesz czy przeglądasz wszystkie, dostępne oferty, czy wprowadzasz filtry, odsiewając kierunki i hotele, które mogą nie spełnić twoich oczekiwań.

Szczegółowe opisy

W aplikacji oprócz dokładnego opisu hotelu i harmonogramu wycieczek objazdowych znajdziesz również informacje o pogodzie, walucie, obowiązującym języku, atrakcjach lokalnych, pobliskiej komunikacji, cenach w hotelowych obiektach (np. w SPA). Oprócz tego znajdziesz zakładkę z informacjami dotyczącymi lotów, dzięki czemu podróż stanie się mniej stresująca.

Wszystko to oczywiście uzupełniają zdjęcia, opinie innych podróżników oraz opcja porównywarki ofert, dzięki której zestawisz ze sobą wybrane obiekty.

W aplikacji znajdziesz także wskazówki, które zostawił Ci rezydent (np. dotyczącą komunikacji) oraz dokumenty podróży, które możesz oglądać w trybie online i offline.

Lista ulubionych

Każdą ofertę, która wyda Ci się atrakcyjna, możesz dodać do ulubionych (klikając serduszko w prawym, górnym rogu). Dzięki temu z łatwością prześledzisz hotele i sprawdzisz promocje, które zachęcą do wykupienia wycieczki. Dodatkowo, w aplikację wbudowana jest historia przeglądania, dzięki której z łatwością ponownie obejrzysz widziane już obiekty. 

Aplikacja mobilna ITAKA to szereg funkcjonalności, dzięki którym jeszcze szybciej i łatwiej wybierzesz swoje wymarzone wakacje. Przekonaj się o tym sam, korzystając z aplikacji dostępnej w Google Play i Apple Store.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij