Udostępnij
Tweetnij

Play24 6.0 od Play z doładowywaniem kont z Apple Pay, Google Pay i BLIK

Play24 6.0 to najnowsza aktualizacja aplikacji fioletowego operatora. Wśród nowości jest doładowywanie konta z użyciem Apple Pay, Google Pay i kodów BLIK. Nowa wersja Play24 na iOS i Androida wnosi także odświeżony interfejs użytkownika. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania z poziomu App Store i Sklepu Play.

Play24 6.0 jest już dostępne do pobrania z poziomu App Store i Sklepu Play. Najnowsza aktualizacja aplikacji fioletowego operatora wprowadza ciekawe nowości. Są to m.in. doładowywanie konta z wykorzystaniem nabierających popularności usług Apple Pay, Google Pay i BLIK. Pojawia się także odświeżony interfejs użytkownika, w którym przeniesiono menu do dolnej części okna aplikacji.

Play24 6.0 jest efektem wielu opinii, prac, badań oraz testów, które prowadzono w ostatnim czasie. Dzięki integracji z Apple Pay, Google Pay oraz BLIK-iem doładowanie konta możliwe jest w czasie krótszym od 10 sekund. Jest to bardzo wygodna i szybka metoda. Nowością jest także automatyczne uzupełnianie kodów z wiadomości SMS oraz wygodne logowanie numerem telefonu.

Nad nową wersją aplikacji pracowaliśmy przez ostatnie pół roku w blisko 60-osobowym zespole ekspertów. Na co dzień w Play24 obsługujemy ponad 4 mln klientów, którym chcemy oferować najlepsze doświadczenie użytkownika i zapewnić sprawną samoobsługę z poziomu ich telefonu– powiedziała Katarzyna Wiśnios – Product Manager i dodaje: Nie spoczywamy na laurach i już teraz pracujemy nad kolejnymi funkcjami – w tym między innymi nad możliwością kontaktu z obsługą klienta z aplikacji bez konieczności uwierzytelnienia na infolinii. To, jak i inne usprawnienia, oddamy w ręce naszych użytkowników jeszcze przed wakacjami.

Play24 6.0 już dostępne do pobrania

Aplikacja Play24 6.0 jest już dostępna do pobrania. Możecie ją ściągnąć zarówno w sklepie Apple, jak i na urządzenia z Androidem. Znajdziecie ją pod poniższym przyciskami. Oczywiście, program jest zupełnie darmowy.

macOS Mojave premiera systemu Apple co trzeba wiedzieć nowości nowe funkcje kiedy premiera skąd pobrać link Mac App Store

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje mobilne z marca

źródło: informacja prasowa

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij