Udostępnij
Tweetnij

Twój telefon z Windows 10 dostanie klonowanie obrazu

Twój telefon to aplikacja, którą Microsoft udostępnił wszystkim przy okazji premiery Windows 10 1809. Obecnie gigant z Redmond prowadzi wewnętrzne testy nowych funkcji. Twój telefon wprowadzi klonowanie obrazu z ekranu smartfona na komputerze z Windows 10. Pojawi się także nowa opcja obejmująca powiadomienia.

Twój telefon to ciekawa aplikacja, którą Microsoft wprowadził wraz z systemem Windows 10 1809. Teraz dowiadujemy się, że wkrótce zostanie udostępniona aktualizacja tego programu. Wniesie ona dwie nowe funkcje. Pierwszą jest klonowanie obrazu z ekranu smartfona na komputerze Druga to synchronizacja powiadomień pomiędzy różnymi sprzętami.

Na poniższym zrzucie ekranowym z Windows 10 widać, że Twój telefon pozwoli na klonowanie obrazu z ekranu smartfona, ale na tym nie koniec. W ten sposób na komputerze będzie można pracować z aplikacjami. Poza tym będą mogły być wyświetlane powiadomienia przychodzące na urządzenie z Androidem. Praca z aplikacjami ma odbywać się z użyciem myszki.

Aplikacja Twój telefon z Windows 10 1809 Microsoft powiadomienia klonowanie obrazu Android ze smartfona

Powiadomienia będą mogły być synchronizowane pomiędzy różnymi urządzeniami. Będą wyświetlane w oknie aplikacji Twój telefon, a nie w centrum akcji Windows 10. Ta funkcja ma działać tylko ze smartfonami z Androidem. Użytkownicy iPhone’ów z tego rozwiązania nie będą mogli skorzystać.

Aplikacja Twój telefon z Windows 10 1809 Microsoft powiadomienia klonowanie obrazu Android ze smartfona

Klonowanie obrazu w aplikacji Twój telefon z Windows 10 już niedługo

Microsoft obecnie prowadzi testy nowych funkcji. Jednak już w ciągu kilku najbliższych tygodni gigant z Redmond udostępni publicznie aktualizację aplikacji Twój telefon. Wtedy klonowanie obrazu zostanie oddane w ręce wszystkich użytkowników Windows 10. Osobiście pomysł na taką funkcję bardzo mi się podoba.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z lutego

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij