Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lutego (2019)

Luty za nami, a więc wybraliśmy dla was najciekawsze, naszym zdaniem, nowe aplikacje na urządzenia z systemem Android z ubiegłego miesiąca. W Sklepie Play pojawiły się ciekawostki, jak Transkrypcja na żywo czy Pokémon TCG Card Dex. Na tym nie koniec, bo łącznie mamy dla was 10 nowych i ciekawych aplikacji na Androida.

Luty przyniósł ciekawe, nowe aplikacje na Androida. Postanowiliśmy wybrać najlepsze z nich i tak powstała ta lista. Zobaczmy, jakie ciekawe aplikacje na urządzenia z systemem Android pojawiły się w ostatnim czasie w Sklepie Play.

Transkrypcja na żywo

Transkrypcja na żywo Scoritage Pokemon TCG Playground Playground miłość najlepsze nowe aplikacje Android Sklep Play Google luty 2019

Transkrypcja na żywo to aplikacja, która skierowana jest do osób niesłyszących lub niedosłyszących. Jest w stanie przechwytywać mowę, a następnie tworzyć jej zapis na ekranie. W ten sposób rozmówca niedosłyszący lub niesłyszący nie musi się domyślać, co mówimy i czytać z ruchu naszych warg. Wystarczy, że spojrzy na telefon, by odczytać wypowiedzianą przez nas sentencję.

Playground: Childish Gambino

Playground Playground miłość najlepsze nowe aplikacje Android Sklep Play Google luty 2019

Playground: Childlish Gambino to aplikacja do dobrej zabawy. Jeżeli chcesz poznać kilka ciekawych, tanecznych ruchów, ta aplikacja powinna ci się spodobać. Poza tym aplikacja pomoże również użytkownikowi w tworzeniu własnego teledysku. Trzeba jednak pamiętać, że tytuł jest przeznaczony dla tych urządzeń, które mają już zainstalowane aplikacje Playground oraz ARCore.

 

MyScript Calculator 2

MyScript Calculator 2 najlepsze nowe aplikacje Android Sklep Play Google luty 2019

Kalkulatory są niezwykle przydatne, ale czasami ciężko nam wpisywać co trudniejsze działania, ponieważ pokonują nas przyciski. Dlatego właśnie stworzono MyScript Calculator 2. Kalkulator zamienia w zasadzie ekran w wirtualna kartkę papieru. Dzięki niej możemy po prostu wpisać działanie na ekranie, jak na kartce, a ono rozwiąże się samo i poda nam wynik.

Pokémon TCG Card Dex

Pokemon TCG Playground Playground miłość najlepsze nowe aplikacje Android Sklep Play Google luty 2019

Po wielkim wybuchu popularności gry Pokemon Go dwa i pół roku temu rozpoczął się prawdziwy szał na małe, poczciwe stworki. Rozrosła się również karcianka Pokemon i do dziś dzieciaki (i nie tylko) mogą zbierać karty i je kolekcjonować. Tylko jak nadążyć za tym, które się już ma, a które nie. Tutaj przydatna aplikacją może być właśnie Pokemon TCG Card Game. Aplikacja pozwala skanować już zebrane karty i nimi zarządzać.

Wzmacniacz dźwięku

Wzmacniacz dźwięku Walkby Transkrypcja na żywo Scoritage Pokemon TCG Playground Playground miłość najlepsze nowe aplikacje Android Sklep Play Google luty 2019

Wzmacniacz dźwięku, jak sama nazwa wskazuje, można wykorzystać do wzmacniania dźwięku. Taka opcja będzie dobra przykładowo, kiedy chcemy, by mocne dźwięki otoczenia były wyciszane, a ciche – wzmacniane. Dzięki temu możemy przykładowo prowadzić rozmowy dużo lepszej jakości w bardzo hałaśliwym otoczeniu. Można również ograniczyć niechciane dźwięki z otoczenia.

WalkBy

Walkby Transkrypcja na żywo Scoritage Pokemon TCG Playground Playground miłość najlepsze nowe aplikacje Android Sklep Play Google luty 2019

WalkBy to bardzo ciekawa aplikacja, która ma działanie podobne do tego, które możemy zaobserwować w przypadku konsoli 3DS. Tutaj również urządzenia komunikują się ze sobą i wymieniają informacjami. W przypadku WalkBy są to jednak rysunki. Aplikacja ma na celu zachęcenie użytkowników do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Digital Dojo Karate Training

Digital Dojo Karate Training najlepsze nowe aplikacje Android Sklep Play Google luty 2019

Digital Dojo Karate Training to aplikacja, jak sama nazwa wskazuje, do nauki technik karate. Podczas treningu różnego rodzaju ruchy pokazywane są na ekranie, a użytkownik ma za zadanie je powtarzać. Użytkownik może również dokładnie przyglądać się ruchom ukazywanym na ekranie, by mógł powtarzać odpowiednio ataki.

Playground: miłość

Playground miłość najlepsze nowe aplikacje Android Sklep Play Google luty 2019

Playground: miłość to kolejna aplikacja, która wymaga od nas zainstalowania dwóch osobnych aplikacji – Playground oraz AR Core. Jeżeli jednak zdecydujecie się na ten krok, a później postanowicie pobrać ten produkt, będziecie mogli w ciekawy sposób wyrazić miłość swojej drugiej połówce poprzez serię specjalnych, ciekawych naklejek.

Scooterise – Heritage Greece in VR

Scoritage Pokemon TCG Playground Playground miłość najlepsze nowe aplikacje Android Sklep Play Google luty 2019

Grecja to piękny kraj pełen niesamowitych i bardzo ciekawych zabytków. Nie każdego jednak stać na to, by tam pojechać. Jeżeli chcecie obyć się bez tłumów gapiów, ale wciąż ciekawią was greckie zabytki, ta aplikacja będzie ciekawą opcją. Pokazuje wszystkie najciekawsze zabytki tego kraju w wirtualnej rzeczywistości. W ten sposób możecie bez kolejek zobaczyć najpiękniejsze budynki.

Lens Distoritions

Lens distortions najlepsze nowe aplikacje Android Sklep Play Google luty 2019

Lens Distortions to ciekawa aplikacja dla miłośników fotografii. Umożliwia przede wszystkim dodawanie ciekawych efektów do zdjęć. Na liście jest kilka naprawdę ciekawych filtrów, takich jak chociażby mgła czy promienie słoneczne. Aplikacja dostępna jest za darmo, jednak za niewielką dopłatą co miesiąc można korzystać z dużo większego zasobu filtrów.

Zobacz także: Facebook testuje w aplikacji na Androida nowy wygląd

źródło: opracowanie własne

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij