Udostępnij
Tweetnij

Mint to nowa przeglądarka internetowa od Xiaomi

Mint Browser to nowa przeglądarka internetowa od Xiaomi. Aplikacje jest lekka, ale oferuje wiele funkcji, które powinny mieć tego typu programy. To oznacza, że w Mint można przeglądać strony na kartach. Są też tryby incognito i czytania. Xiaomi nie zapomniało również o funkcji wyszukiwania głosowego.

Mint Browser. Tak nazywa się najnowsza przeglądarka internetowa od Xiaomi. Program cechuje się przede wszystkim bardzo małymi wymaganiami sprzętowymi związanymi z dostępnym miejscem na dane i rozmiarem pamięci operacyjnej RAM. Aplikacja jest bardzo lekka, ale oferuje typowe funkcje dla przeglądarek internetowych. Tych podstawowych z pewnością tu nie brakuje.

Mint Browser ma rozmiar około 10 MB. Już to sugeruje, że nowa aplikacja Xiaomi rzeczywiście musi być lekka i nie jest przesadnie przeładowana. Program wspiera kompresowanie stron internetowych, a więc pozwala zaoszczędzić na przesyłanych danych komórkowych. Następnie mamy opcję incognito, czyli przeglądanie w trybie prywatności.

Mint Browser przeglądarka internetowa Xiaomi

Xiaomi nie zapomniało również w przeglądarce Mint Browser o trybie czytania, który pozwala na wygodne przeglądanie zawartości stron. Jest też wsparcie dla wyszukiwania głosowego. Oczywiście, nie mogło też zabraknąć przeglądania na kartach. User Agent pozwala na przełączenie się pomiędzy Androidem, desktopem, iPhone’em i iPadem.

Mint Browser od Xiaomi działa z Androidem 4.4 i nowszym

Nowa przeglądarka internetowa od Xiaomi to aplikacja, którą uruchomicie również na starszych telefonach. Działa ona na urządzeniach z systemem Android 4.4 i nowszym. Mint Browser pobierzecie w Sklepie Play. Oczywiście, można ją też ściągnąć z APK Mirror, ale pamiętajcie, że aplikacje pochodzące z niezaufanych źródeł instalujecie na własną odpowiedzialność.

Zobacz także: Najlepsze nowe gry mobilne z listopada

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij