Udostępnij
Tweetnij

TIDAL będzie dostępny za darmo na święta. Po tym jak trafił na Apple TV i Android TV

Tidal ogłosił, że zamierza na święta udostępnić za darmo 12-dniowy trial usługi dla wszystkich. Przez Boże Narodzenie i kilka kolejnych dni dostęp będzie można uzyskać za darmo. W tym celu trzeba będzie tylko podać własny adres e-mail. Ogłoszenie nastąpiło po tym, jak aplikacje Tidala trafiły na Apple TV i Android TV

Tidal nie jest tak popularny, jak Spotify czy Apple Music. Mimo to, twórcy tej usługi chcą zwrócić na siebie uwagę jak największej ilości osób. Teraz zapowiedziano, że na święta zostanie udostępniony za darmo trial. W ten sposób muzykę będzie można słuchać bez opłat, również w jakości Hi-Fi.

Tidal za darmo na święta

Tidal będzie dostępny za darmo przez 12 dni. Start przewidziano na święta i będzie on kontynuowany dokładnie do 5 stycznia, kiedy to wygaśnie. Co bardzo ważne, w tym przypadku nie będzie trzeba podawać danych karty kredytowej, które zazwyczaj wymagane są przy takich trialach. Wystarczy tylko adres e-mail. W trakcie darmowego dostępu ma być oferowana ekskluzywna zawartość, która każdego dnia będzie inna. Będą to wideoklipy, dokumenty czy wywiady z muzykami.

Tidal trafił ostatnio na Apple TV i Android TV

Tidal w rzeczywistości nie ma się najlepiej. Szacuje się, że usługa będzie wypłacalna jeszcze przez jakieś pół roku. Potem jej twórcom może zabraknąć pieniędzy na dalszą działalność. Nie przeszkodziło to jednak w stworzeniu aplikacji na urządzenia Apple TV oraz telewizory z systemem Android TV. W ten sposób można strumieniować muzykę w Hi-Fi również w ten sposób.

Darmowy trial jest próbą zwrócenia uwagi użytkowników. Część z osób, którzy wypróbują usługę, pewnie postanowią z nią zostać, na co na pewno liczą twórcy. Czy to jednak pomoże przetrwać Tidalowi, który ma wiele razy mniej użytkowników od Spotify czy Apple Music? O tym przekonamy się z czasem.

źródło: The Verge

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij