Spotify Premium ponownie za 99 groszy na 3 miesiące

Marcelina Poznańska, 2017-05-19 10:45
2

Spotify ponownie rusza z letnią promocją na usługę w wersji Premium. To oznacza, że użytkownicy, którzy nigdy wcześniej nie opłacali abonamentu mogą skorzystać ze Spotify Premium za jedyne 99 groszy na trzy miesiące. Promocja potrwa do 27. czerwca i potem zostanie zakończona.

Spotify Premium promocja

Spotify Premium normalnie kosztuje w Polsce 19,99 złotych za miesiąc. Niedawno wprowadzono wariant dla studentów w dwa razy niższej cenie, a teraz Szwedzi uruchamiają letnią promocję, w ramach której trzymiesięczny dostęp do wersji premium można uzyskać za jedyne 99 groszy. Z oferty można skorzystać do 27. czerwca.

Chcąc skorzystać z promocji trzeba udać się na tę stronę. Potem już tylko zalogować i skorzystać z oferty promocyjnej. Pamiętajcie jednak, że po upływie trzech miesięcy od aktywacji usługi za 99 groszy trzeba będzie już płacić 19,99 złotych za każdy kolejny miesiąc. Wyjściem z tej sytuacji jest ewentualna rezygnacja z płatnej subskrypcji.

Nowa oferta Premium za 99 groszy dostępna jest jedynie dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z płatnego abonamentu w usłudze. Osoby, które wcześniej subskrybowały wersję bez reklam nie mogą już skorzystać z tej promocji w tak niskiej cenie, ale mogą to zrobić za 19,99 zł. Ze szczegółowymi warunkami użytkowania usługi można zapoznać się tutaj.

Spotify Premium to nie tylko muzyka bez reklam. W ten sposób dostajecie także inne korzyści. Wśród nich jest możliwość słuchania całych albumów, które nie są odtwarzane losowo czy możliwość zapisywania utworów w smartfonie. Poza tym oferowany jest dostęp do muzyki w lepszej jakości.

źródło: Spotify

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Aplikacje · · · · · ·
  • Adrian

    “Osoby, które wcześniej subskrybowały wersję bez reklam nie mogą już skorzystać z tej promocji.”
    Mogą, tyle że za 19.99 zł. I nie mogli zrezygnować później niż od podanej daty przez Spotify.

    • Marcelina

      Dzięki Adrian za doprecyzowanie. Dopisałam