Udostępnij
Tweetnij

Google wkrótce z nową stroną logowania

Google doczekało się nowej strony głównej. Odświeżony został tutaj interfejs użytkownika. Nadal jednak będziemy mogli logować się korzystając z tych samych haseł i nazw użytkownika. Wciąż także możemy korzystać z opcji konta do bezpiecznego logowania. Nowa wersja będzie taka sama na iOS, Androidzie i komputerach.

Google doczekało się nowej strony logowania. Odświeżony został tutaj interfejs użytkownika. Nadal jednak będziemy mogli logować się korzystając z tych samych haseł i nazw użytkownika. Wciąż także możemy korzystać z opcji konta do bezpiecznego logowania. Nowa wersja będzie taka sama na iOS, Androidzie i komputerach.

Google Chrome

Google wciąż testuje swoje aplikacje, ale zmienia także swoja stronę logowania. W niedługiej przyszłości będziemy mogli się spodziewać odświeżonego interfejsu użytkownika. Ten będzie inspirowany Material Design.

google

Na forum firmy pojawił się wpis, w którym gigant z Mountain View pisze, jak ma zamiar zmienić stronę logowania. Doczeka się ona odświeżenia wspomnianego interfejsu użytkownika, który teraz będzie przypominał bardziej interfejs znany dobrze z aplikacji przeznaczonej na systemy iOS i Android. W ten sposób będzie bardziej przejrzysty, nieważne na jak dużym ekranie włączymy stronę.

Nowy interfejs Google taki sam na iOS, Androidzie i komputerach

Co się zmieni w sposobie logowania? Absolutnie nic. Gigant zapewnia, że nowa strona będzie wyłącznie zmieniona pod względem wizualnym, ale będziemy się na niej logować tak samo, jak nie szybciej. Nadal będziemy musieli wpisać te same informacje, czyli adres e-mail i hasło. Wciąż również będziemy mogli korzystać ze swojego konta do bezpiecznego logowania.

Nowa strona będzie pojawiać się na smartfonach, tabletach i komputerach. Starą natomiast zobaczymy, kiedy będziemy przykładowo korzystać ze starszej wersji przeglądarki lub kiedy będziemy mieli wyłączoną obsługę JavaScriptu. Zmiany będą widoczne za kilka tygodni. Przypomnijmy również, że Google wprowadziło ostatnio zmiany do aplikacji w wersji na iOS.

Źródło: Google

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij