Udostępnij
Tweetnij

Instagram ma już 600 mln użytkowników

Instagram ogłosił dziś na własnym blogu, że ma już 600 milionów użytkowników. To czyni go największą społecznościówką zaraz po Facebooku, do którego zresztą należy Instagram. Dowiadujemy się przy okazji, że 100 milionów nowych użytkowników przybyło Instagramowi w ciągu zaledwie sześciu ostatnich miesięcy.

Instagram ogłosił dziś na własnym blogu, że ma już 600 milionów użytkowników. To czyni go największą społecznościówką zaraz po Facebooku, do którego zresztą należy Instagram. Dowiadujemy się przy okazji, że 100 milionów nowych użytkowników przybyło Instagramowi w ciągu zaledwie sześciu ostatnich miesięcy. To naprawdę niezły wynik.

Instagram

Instagram rośnie jak na drożdżach. Dziś ogłoszono przekroczenie bariery 600 milionów użytkowników. Więcej wśród serwisów społecznościowych ma tylko Facebook. Na blogu Instagramu czytamy, że 100 nowych milionów użytkowników przybyło serwisowi w ciągu zaledwie sześciu miesięcy.

Instagram w tym roku doczekał się naprawdę wielu udoskonaleń. Odświeżono interfejs aplikacji na iOS i Androida oraz wprowadzono wiele nowych funkcji, jak Stories, znikające wideo i zdjęcia w prywatnych wiadomościach czy strumieniowanie wideo na żywo. Wiele z nich to tak naprawdę funkcje skopiowane bezpośrednio z aplikacji Snapchat, ale twórcy nic sobie z tego nie robią. I jak widać, po przyroście użytkowników, na pewno był to dobry pomysł.

Przy okazji dowiadujemy się, że w przygotowaniu są nowe funkcje w popularnej aplikacji. Zobaczymy je w Instagramie już w przyszłym roku. Niestety, te na razie pozostają tajemnicą, bo żadne detale nie zostały ujawnione i na więcej szczegółów będziemy musieli jeszcze poczekać. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać.

źródło: blog Instagramu

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij