Udostępnij
Tweetnij

Snapseed 2.8 z funkcją dodawania tekstu na zdjęciach

Google uaktualniło aplikację Snapseed do wersji z numerkiem 2.8, gdzie dodano m.in. nowy filtr, który pozwala dodawać tekst na zdjęciach.

Google uaktualniło aplikację Snapseed do wersji z numerkiem 2.8, gdzie dodano m.in. nowy filtr, który pozwala dodawać tekst na zdjęciach.

Snapseed 2.8 to najnowsza wersja popularnej aplikacji Google’a do edycji zdjęć. W nowej aktualizacji na szczególną uwagę zasługuje dodanie narzędzia umożliwiającego nakładanie tekstu. Znajdziemy jest w sekcji NARZĘDZIA pod opcją Tekst.

Widzimy, że narzędzie pozwala na dobór różnych czcionek i szablonów dla dodawanego tekstu. Możemy również wybrać kolor czcionki z palety i ustawić przezroczystość tekstu. Jeśli natomiast wybierzemy opcję odwrócenia kolorów, to tekst będzie miał tło zdjęcia.

Snapseed 2.8

Snapseed 2.8

Nowością jest także zmiana rozmiaru obrazu przy eksportowaniu zdjęć. Funkcję znajdziemy udając się do menu trzech kropek, następnie Ustawienia i szczegóły oraz Zmiana rozmiaru obrazu. Do wyboru jest 5 wartości: 800 piks., 1366 piks., 1920 piks., 2000 piks. i 4000 piks. W Snapseed 2.8 naniesiono także drobne poprawki w interfejsie i usunięty znalezione w starszych wersjach błędy.

Snapseed 2.8

Snapseed jest darmową aplikacją od Google i możecie ją pobrać pod jednym z poniższych przycisków. W zależności od systemu w waszym smartfonie.

appstore

playstore1

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij