Udostępnij
Tweetnij

YouTube testuje nowy pasek w odtwarzaczu, na który tak czekaliśmy

YouTube rozpoczął w aplikacji testy nowego paska w odtwarzaczu filmów. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w którym momencie przerwaliśmy oglądanie danego filmu.

YouTube rozpoczął w aplikacji testy nowego paska w odtwarzaczu filmów. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w którym momencie przerwaliśmy oglądanie danego filmu. 

Oglądamy film w YouTube, ale przyszła wiadomość i chcemy na nią odpisać. Opuszczamy więc aplikację, wykonujemy inną czynność, potem kolejną i zapominamy o wideo. Załóżmy, że po czasie chcemy skończyć oglądać wcześniej przerwany film. Uruchamiamy aplikację, włączamy film i… oglądamy go od początku, bo nie wiemy, gdzie dokładnie przerwaliśmy.

Wkrótce odejdzie to w niepamięć, bo YouTube testuje w aplikacji nowy pasek w odtwarzaczu filmów, który podpowie nam, gdzie ostatnio skończyliśmy oglądać dany film. Możemy to zobaczyć na poniższym zrzucie ekranowym. Widzimy, że postęp oglądania oznaczony jest czerwonym paskiem.

nexus2cee_YouTube-668x1188

Funkcja z pewnością jest ciekawa i powiem, że takiej opcji bardzo mi brakuje. Niestety, na razie nowy pasek nie pojawia się u wszystkich. Funkcja włączana jest po stronie serwerów YouTube’a, a więc instalacja aplikacji z najnowszego pliku APK nic nie daje.

źródło: android police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij