Udostępnij
Tweetnij

Tak wygląda klawiatura Microsoftu Word Flow na iOS

Uczestnicy programu Windows Insider pokazują, jak będzie wyglądała aplikacja Word Flow na iOS. Nowa wersja klawiatury jest aktualnie w fazie testów.

Uczestnicy programu Windows Insider pokazują, jak będzie wyglądała aplikacja Word Flow na iOS. Nowa wersja klawiatury jest aktualnie w fazie testów.

Kilka dni temu pojawiły się plotki mówiące o tym, że aplikacja Word Flow zadebiutuje również na urządzeniach z systemem iOS. Microsoft w wiadomości e-mail przesłanej do wybranych członków programu Windows Insider informował, że poszukuje osób chcących przetestować klawiaturę Word Flow z Windows Phone na iPhone’ach. Do tej pory nie mieliśmy jednak żadnych konkretnych wiadomości na temat wspomnianej klawiatury. Dzięki serwisowi The Verge wiemy, jak będzie ona wyglądać. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia zrobione przez uczestników programu Windows Insider:

Word Flow

ioswordflow-24.0

Word Flow jest jedną z ciekawszych klawiatur ekranowych. Aplikacja oferuje wsparcie dla autokorekty, sugestii, gestów czy wpisywanie słów za pomocą przeciągnięcia palcem. Po zdjęciach można wnioskować, że klawiatura na iOS będzie jeszcze bardziej dopracowana niż w wersji na Windowsa 10. Word Flow będzie oferowało między innymi tryb do pisania jednym palcem. Klawiatura będzie wyświetlana wtedy w formie wachlarza. Będzie ją można dostosować dla osób prawo- i leworęcznych.

Word Flow jest aktualnie w fazie testów, więc ostatecznie nie potwierdzono jeszcze, że klawiatura pojawi się na iOS. Raczej nie spodziewamy się jednak tego, że Microsoft testowałby aplikację dla własnej przyjemności.

Źródło: TheVerge

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij