Udostępnij
Tweetnij

Microsoft zamierza przenieść klawiaturę Word Flow na iOS

Microsoft szuka testerów, którzy pomogą sprawdzić w akcji klawiaturę Word Flow z Windows Phone na urządzeniach z systemem iOS. Aplikacja zapewne z czasem trafi do sklepu App Store.

word-flow

Microsoft szuka testerów, którzy pomogą sprawdzić w akcji klawiaturę Word Flow z Windows Phone na urządzeniach z systemem iOS. Aplikacja zapewne z czasem trafi do sklepu App Store.

Microsoft w wiadomości e-mail przesłanej do wybranych członków programu Windows Insider informuje, że poszukuje osób chcących przetestować klawiaturę Word Flow z Windows Phone na iPhone’ach. To oznacza, że aplikacja zapewne z czasem, pewnie w ciągu kilku najbliższych miesięcy, trafi do sklepu App Store. Nie wiemy jednak, kiedy dokładnie to nastąpi.

Word Flow jest jedną z ciekawszych klawiatur ekranowych i cieszy, że Microsoft zamierza się nią podzielić także z użytkownikami iUrządzeń marki Apple. Aplikacja oferuje wsparcie dla autokorekty, sugestii, gestów czy wpisywanie słów za pomocą przeciągnięcia palcem.

Word Flow będzie już kolejną aplikacją Microsoftu, która trafi na inne platformy. Widzimy, że gigant z Redmond coraz chętniej dzieli się własnymi aplikacjami z użytkownikami innych ekosystemów niż Windows, co z pewnością cieszy.

źródło: the verge

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij