Udostępnij
Tweetnij

Bąbelkowy poziom niespodzianką w wyszukiwarce Google

Wpisując „bubble level” w wyszukiwarkę Google lub korzystając z Google Now możemy włączyć specjalny bąbelkowy poziom. Opcja, niestety, nie działa na wszystkich urządzeniach.

Google stara się zainteresować użytkowników nowymi niespodziankami. Czasami są to ciekawe filmy w wyszukiwarce, czasami gry. Jedną z dostępnych niespodzianek od Google jest bąbelkowy poziom. Jak go włączyć? Wystarczy, że skorzystacie z wyszukiwarki w Google Chrome (tyczy się to również iPhone’a) lub skorzystacie z Google Now wpisując „bubble level” i wciskając przycisk Szukaj. I voila! Bubble level włączy się sam.

Poziom ten pojawia się pod paskiem wyszukiwania i jest interaktywny. Może nie nadaje się do specjalnych prac, ale można się nim po prostu pobawić. Bubble level, niestety, zadziałają na wszystkich urządzeniach. Na smartfonach w moim domu, niestety, nie działa, ale zawsze możecie spróbować szczęścia i nieco się pobawić.

Źródło: 9to5google.com

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij