Udostępnij
Tweetnij

MobiKid pozwoli na blokowanie niechcianych treści, które oglądają dzieci

mobikid

MobiKid jest chwilowo dostępne wyłącznie na urządzeniach mobilnych z Androidem. Wersje na iOS i Windows Phone w drodze.

Macie dzieci? To na pewno wiecie, jak bardzo młode pokolenie ciągnie do wszelkich „klikadeł” w postaci smartfonów i tabletów. Ostatnio jednak coraz trudniej o utrzymanie kontroli nad tym, co pochłaniają nasze pociechy. W tym celu właśnie zaprojektowano kolejną aplikację – MobiKid. Pozwala ona na blokowanie dostępu do niektórych niechcianych treści. Rodzic na ten przykład może zablokować daną aplikację czy stronę internetową, by jego dziecko nie miało do niej dostępu.

Aplikacja posiada również własną przeglądarkę o tej samej nazwie, dostosowaną również do potrzeb małych użytkowników. Dodatkowo udostępniono w niej nowy pulpit z treściami i aplikacjami, które rodzic udostępnia dla swojej pociechy. MobiKid umożliwia również sprawdzanie, czy nasze dzieci nie próbowały się dostać w danym czasie do treści, które mu zablokowaliśmy.

Aplikacja MobiKid jest dostępna w Sklepie Play. Korzystanie z niej w pierwszym miesiącu jest darmowe. Później za każdy następny miesiąc musimy zapłacić 12,50 zł. Aplikacja jest dostępna w chwili obecnej wyłącznie na mobilne urządzenia z Androidem 2.3 i nowszym. Trwają jednak prace nad wersją na sprzęty z iOS i Windows Phone.

playstore

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij