Udostępnij
Tweetnij

Facebook Messenger od teraz z wideorozmowami

Z nowej funkcji Messengera można korzystać już dzisiaj. Również w Polsce.

Messenger

Z nowej funkcji Messengera można korzystać już dzisiaj. Również w Polsce.

Facebook staje się potęgą wśród komunikatorów. Niedawno pisaliśmy, że firma Zuckerberga wprowadzi nowy dialer o nazwie Hello umożliwiający wyświetlanie upublicznionych danych rozmówcy na nasz telefon. Wczoraj przedstawiciele Facebooka do kupki sukcesów dodali również fakt, iż z Messengera korzysta już ponad 600 milionów użytkowników miesięcznie. To całkiem spora liczba, o którą warto walczyć. Najwyraźniej wiedzą to i pracownicy firmy, bowiem właśnie wprowadzono nową funkcjonalność dla użytkowników komunikatora.

Teraz użytkownicy Facebook Messenger mogą prowadzić ze sobą wideorozmowy za darmo (chyba że korzystają z 3G, wtedy za cenę transferu). Wystarczy mieć połączenie z internetem i urządzenie mobilne z Androidem lub iOS. Na chwilę obecną funkcję taką wprowadzono jedynie w Danii, Grecji, Litwie, Laosie, Irlandii, Urugwaju, USA, Kanadzie, Meksyku, Belgii, Chorwacji, Francji, Nigerii, Norwegii, Omanie, Portugalii, Wielkiej Brytanii i, co najważniejsze, w Polsce. Z wideorozmów można korzystać już teraz.

Źródło: Facebook

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij