Udostępnij
Tweetnij

Widok miesiąca powraca do Kalendarza Google wraz z nową aktualizacją

Google wydało właśnie aktualizację do swojego Kalendarza. Co wprowadza wersja z numerkiem 5.2?

Kalendarz Google

Google wydało właśnie aktualizację do swojego Kalendarza. Co wprowadza wersja z numerkiem 5.2?

Firma Google najwyraźniej słucha swoich użytkowników. Wraz z najnowszą aktualizacją do Kalendarza powróci przede wszystkim widok całego miesiąca. Do tej pory w aplikacji dostępny był widok zaplanowanych wydarzeń na jeden, trzy dni i tydzień do przodu. To jednak nie koniec nowości. Google pozwala nam również na dodanie kolorów do poszczególnych wydarzeń zaznaczonych w Kalendarzu, kiedy wciśniemy na wybraną przez nas datę. W aplikacji wydarzenia takie będą wyróżnione niewielkimi kropkami, podobnie jak na zaprezentowanym poniżej obrazku.

Kalendarz Google

Jeśli jesteście już w posiadaniu Kalendarza Google na swoich sprzętach, aktualizacja powinna odpalić się automatycznie. W innym przypadku można ją pobrać ze Sklepu Play wciskając poniższy przycisk.

playstore

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij