Udostępnij
Tweetnij

Allegro na iOS w końcu z powiadomieniami push!

Allegro na urządzenia z iOS doczekało się, z pozoru niezbyt ważnej, aktualizacji do wydania z numerem 4.9.1, w której dodano powiadomienia push!

Allegro

appstore

Allegro na urządzenia z iOS doczekało się, z pozoru niezbyt ważnej, aktualizacji do wydania z numerem 4.9.1, w której dodano powiadomienia push i wsparcie dla nowych iPhone’ów!

Najnowsze wydanie Allegro na iOS z numerem 4.9.1 doczekało się (w końcu!) wsparcia dla powiadomień push. Zdawać by się mogło, że funkcja ta powinna być w aplikacji od dawna, ale to zmieniło się dopiero dziś. To oznacza, że użytkownicy iUrządzeń mogą liczyć na dostępność powiadomień, na przykład o kończącej się aukcji. Funkcję należy włączyć.

W nowej wersji aplikacji pojawiła się także nowa opcja dla filtrowania – na podstawie darmowych zwrotów. Co ciekawe, choć Allegro nie wspomina o tym w wykazie zmian, aplikacja doczekała się także wsparcia dla iPhone’ów 6! Allegro na iUrządzenia pobierzecie oczywiście w App Store.

appstoreDzięki @narkoman_ za info!

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij