Udostępnij
Tweetnij

VSCO Cam 4.0 w końcu ze wsparciem dla iPada!

Twórcy VSCO Cam długo kazali nam czekać na własną aplikację na iPada. Do teraz, gdyż wydanie z numerkiem 4.0 wprowadza wsparcie dla tabletów z iOS!

VSCO Cam

appstore

Twórcy VSCO Cam długo kazali nam czekać na własną aplikację na iPada. Do teraz, gdyż wydanie z numerkiem 4.0 wprowadza wsparcie dla tabletów z iOS!

Aplikacji VSCO Cam z pewnością nie trzeba przedstawiać fanom fotografowania smartfonami, zgadza się? Niestety, aplikacja do tej pory dostosowana była pod kątem smartfonów, ale nie tabletów. Tymczasem wydanie z numerkiem 4.0 na iOS to zmienia! Nowe VSCO Cam na iOS, to przede wszystkim odświeżony, przeprojektowany interfejs, który zaplanowano również z myślą o iPadzie. Ponadto aplikacja doczekała się następujących udoskonaleń i funkcji:

  • dodano mechanizm synchronizacji, który pozwala nam w prosty sposób uzyskiwać dostęp do fotografii na innych urządzeniach;
  • journal, który pozwala nam publikować dłuższe formy;
  • udoskonalono mechanizm wyszukiwania;
  • nowy widok presetów na iPadzie;
  • dodano podgląd historii edycji zdjęć;
  • nowe kontrolki dla kamery i odświeżony interfejs.

VSCO Cam na iOS pobierzecie oczywiście w App Store.

Czy wiesz, jakie nowości wniósł Instagram 6.2?

appstore

Fotografujesz smartfonem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij