Udostępnij
Tweetnij

Masz Office 365? Teraz z OneDrive możesz korzystać bez limitów!

Microsoft poinformował przed chwilą o udostępnieniu nielimitowanej powierzchni w dysku OneDrive dla subskrybentów usług z rodziny Office 365!

Office na iPada

Microsoft poinformował przed chwilą o udostępnieniu nielimitowanej powierzchni w dysku OneDrive dla subskrybentów usług z rodziny Office 365!

Przeczytaj koniecznie >> iCloud Drive, Dysk Google, OneDrive czy Dropbox? Co wybrać?

To nie żart. Gigant z Redmond przekazał przed chwilą w informacji prasowej, iż udostępnia nielimitowaną powierzchnię w dysku OneDrive użytkownikom Office 365! Do niedawna było to 1 TB. „Rozszerzenie dostępnej przestrzeni dyskowej będzie przebiegać stopniowo – jako pierwsi z nielimitowanego OneDrive skorzystają subskrybenci pakietów Office 365 Home, Personal i University.” Następnie limit zostanie usunięty w subskrypcjach dla firm. Informacje związane z terminarzem wdrażania można znaleźć pod tym adresem.

Przy okazji poinformowano, że z Office 365 Home i Personal korzysta już ponad 7 milionów użytkowników.

źródło: informacja prasowa

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij