Udostępnij
Tweetnij

Instagram: Święto Dziękczynienia było naszym najlepszym dniem

Twórcy Instagramu na własnym blogu pochwalili się, że czwartkowe Święto Dziękczynienia było najbardziej ruchliwym dniem w historii serwisu.

Instagram na iOS

appstore

playstore

Twórcy Instagramu na własnym blogu pochwalili się, że czwartkowe Święto Dziękczynienia było najbardziej ruchliwym dniem w historii serwisu.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych bezpłatnych gier na Androida

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tegoroczne Święto Dziękczynienia było najgorętszym dniem w całej historii Instagramu. Głównie za sprawą zdjęć oraz filmów jedzenia i rodziny, które umieszczali użytkownicy. Niestety, dokładne detale związane z konkretnymi liczbami nie zostały podane.

Z ostatnich oficjalnych statystyk Instagramu wynika, że dziennie do serwisu wgrywanych jest średnio 55 mln zdjęć i do tej pory użytkownicy umieścili już ponad 16 mld fotek i filmów. Są to jednak dane nieco przestarzałe i zapewne dziś wygląda to nieco inaczej. Warto również wspomnieć, że Instagram ma już ponad 150 mln aktywnych każdego miesiąca użytkowników, a w Polsce z serwisu korzysta ponad 1,5 mln osób.

Instagram na Androida oraz iOS możecie pobrać klikając na jeden z poniższych przycisków.

appstore

playstore

Źródło: Instagram (blog)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij