Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja PlayStation 4 na tablety już w połowie listopada

Sony w piątek poinformowało, że aplikacja dla PlayStation 4 będzie dostępna w wybranych państwach już w połowie listopada, a więc w momencie rynkowej premiery samej konsoli.

Aplikacja PlayStation

Sony w piątek poinformowało, że aplikacja dla PlayStation 4 będzie dostępna w wybranych państwach już w połowie listopada, a więc w momencie rynkowej premiery samej konsoli.

Przeczytaj koniecznie >> Czy androidowe konsole zastąpią nam te tradycyjne?

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Aplikacja oferować ma podobna funkcjonalność co Xbox SmartGlass, a więc umożliwi nam dostęp do naszego konta w usługach Sony, statystyk, historii zakupionych gier. Na uwagę zasługuje jednak przede wszystkim możliwość wyświetlania dodatkowych elementów samych gier podczas rozgrywki. Dla przykładu, podczas grania na telewizorze będziemy widzieć główny ekran z akcją, a na tablecie na przykład mapę obszaru. Z poziomu aplikacji PlayStation App będziemy mogli również kupować gry i sprawdzać statusy znajomych.

Program zostanie udostępniony w Google Play store oraz App Store w momencie rynkowej premiery samej konsoli PlayStation 4, a więc 13 listopada.

Źródło: AndroidAuthority

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij