Udostępnij
Tweetnij

Czasopismo „Charaktery” wkrótce na tabletach

Już 29 kwietnia w sklepach App Store i Google Play zadebiutuje wydanie cyfrowe jedynego w Polsce magazynu psychologicznego „Charaktery”.

Już 29 kwietnia w sklepach App Store i Google Play zadebiutuje wydanie cyfrowe jedynego w Polsce magazynu psychologicznego „Charaktery”.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Od numeru majowego wszystkie wydania „Charakterów” będą dostępne na tabletach równocześnie z wydaniem papierowym . W wydaniach specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych na tablety znajdą się wszystkie działy „Charakterów” – „Temat”, „Psychologia dla ciebie”, „Psychologia w działaniu”, „Psychologia dziś” oraz „i na dodatek”. Niektóre teksty zostaną jednak wzbogacone o dodatkowe informacje, ciekawe linki, komentarze itp. Co więcej, wybrane artykuły będą dostępne również w wersji audio. Czytelnicy co miesiąc będą mogli m.in. posłuchać Jowity Dziedzic Golec (RMF Classic), rekomendującej najnowsze wydarzenia muzyczne, czy Aloszy Awdiejewa, czytającego swój felieton. W każdym wydaniu tabletowym znajdzie się również kilka tekstów ekstra, ekskluzywnych, dostępnych tylko na tablecie, w tym dział „Wszystko o emigracji: Ci odlatują, ci wracają”, przygotowany z myślą o czytelnikach pisma mieszkających poza granicami kraju.

Cena wydania tabletowego wynosić będzie 2,69 euro (App Store) lub 11 zł (Google Play), prenumerata roczna, obejmująca 12 wydań, kosztować będzie 26,99 euro (tylko App Store). Co ważne, pierwsze wydanie każdy nowy prenumerator otrzyma gratis, a wydanie styczniowe będzie możliwe do bezpłatnego pobrania przez wszystkich zainteresowanych. Wydania tabletowe „Charakterów” przygotowane jest w systemie Adobe Digital Publishing Suite przy współpracy z warszawską firmą Optizen Labs. Dodajmy, że od dłuższego czasu „Charaktery” dostępne są także w formie tzw. e-wydań w systemach e-kiosk.pl, egazety.pl i nexto.pl.

Źródło: informacja prasowa

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij