Udostępnij
Tweetnij

Samsung rozpoczął udostępniać One UI 2.5 dla Galaxy S9

One UI 2.5 trafia na Samsungi Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus. Firma zaczęła udostępniać update w Niemczech. One UI 2.5 to ostatnia taka aktualizacja dla modeli.

One UI 2.5 ostatnio trafiło na Note’a 9. Teraz zaczynają ją dostawać smartfony Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus, które czekały w kolejce. Oprogramowanie pojawiło się za naszą zachodnią granicą. W Niemczech rozpoczęła się dystrybucja firmware kończącego się ciągiem znaków FTJ2. To ono wprowadza nowe funkcje i nowości.

Samsung Galaxy S9 znajdziesz w naszym sklepie.

One UI 2.5 to wiele nowości, które zaczerpnięto z tegorocznych modeli. Pojawia się bezprzewodowy DeX. Samsung dodał również liczne nowe opcje dla aparatów fotograficznych. Jest też nowa klawiatura ekranowa, która pozwala na wyszukiwanie w YouTubie. Pojawiają się też zmiany w funkcji SOS. Nowości jest więcej.

aktualizacja One UI 2.5 dla Samsung Galaxy S9 Plus czy warto instalować opinie co nowego nowości nowe funkcje

One UI 2.5 to ostatnia taka aktualizacja dla Galaxy S9 (Plus)

Prawda jest taka, że One UI 2.5 to już ostatnia tego typu aktualizacja dla smartfonów Samsung Galaxy S9. Wersji z numerkiem 3.0, która bazuje już na Androidzie 11, te modele nie dostaną. Wynika to z faktu, że już są objęte wydłużonym czasem wsparcia przez producenta. Niedługo nowe oprogramowanie powinno być dostępne też na innych rynkach. Również w Polsce.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

Samsung Galaxy S9 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij