Udostępnij
Tweetnij

Samsung wkrótce uruchomi publiczne beta testy One UI 3 dla Galaxy S20

One UI 3.0 beta dla Galaxy S20 wkrótce będzie dostępne. Samsung planuje uruchomić program pilotażowy na dniach. One UI 3.0 bazuje na systemie Android 11.

One UI 3.0 beta dla modeli Samsung Galaxy S20 wcześniej udostępnione deweloperom aplikacji. Po to, aby ci mogli przygotować się na nadejście nowej nakładki opartej na systemie Android 11. Publiczne testy nie są jeszcze prowadzone. To jednak wkrótce ulegnie zmianie i rozpocznie się ogólnodostępny program pilotażowy.

Koreańskie oddział firmy potwierdził, że publiczne testy One UI 3.0 beta dla smartfonów Samsung Galaxy S20 rozpoczną się na dniach. Chętni właściciele chcący wypróbować nową nakładkę opartą na systemie Android 11 będą mogli zgłaszać się poprzez aplikację Members. Potem będzie można pobierać nowe oprogramowanie i rozpocząć testowanie. W pierwszej kolejności będzie to możliwe tylko w jednym kraju.

program pilotażowy One UI 3.0 beta Android 11 dla Samsung Galaxy S20 kiedy testy

Samsung udostępni One UI 3.0 beta dla Galaxy S20 najpierw w Korei Południowej

Tak, program pilotażowy nakładki One UI 3.0 beta rozpocznie się najpierw w Korei Południowej. Wiemy, że oprogramowanie będzie dostępne dla wszystkich trzech modeli Samsung Galaxy S20. Z czasem testy zostaną rozszerzone o kolejne rynki. Mają odbywać się w Stanach Zjednoczonych i wybranych państwach Europy. Finalna aktualizacja trafi na te telefony.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki do aplikacji Facebooka

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij