Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S9 z wrześniową aktualizacją, ale nadal bez One UI 2.5

Samsung Galaxy S9 to smartfon, który otrzyma uaktualnienie do One UI 2.5. Tymczasem jest wrześniowa aktualizacja, która wprowadza aktualne poprawki bezpieczeństwa dla Androida. Jednak nadal nie zawiera większego uaktualnienia nakładki. Pewnie One UI 2.5 dla Galaxy S9 Samsung udostępni w przyszłym miesiącu.

Samsung Galaxy S9 na razie znajduje się na liście modeli oczekujących na nakładkę One UI 2.5. Wiemy jednak, że ma ją otrzymać. Tymczasem na pierwszych rynkach pojawia się już wrześniowa aktualizacja dla tego modelu telefonu. Wnosi ona aktualne poprawki bezpieczeństwa dla systemu Android, które opracowało Google.

Wrześniowa aktualizacja dla modeli Samsung Galaxy S9 wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków ETH2. Koreańczycy zapewne załatali także jakieś specyficzne luki dla własnego oprogramowania autorskiego. Niestety, w tym miesiącu jeszcze nie udostępnili takich informacji na własnych stronach, co zazwyczaj ma miejsce dosyć szybko. Na One UI 2.5 czekamy, ale możliwe, że już niedługo.

Samsung już testuje One UI 2.5 na modelach Galaxy S9

Samsung rozpoczął prace nad One UI 2.5 dla smartfonów Galaxy S9 dosyć niedawno. Najpierw firma chciała udostępnić nową nakładkę nowszym telefon, które to już ją dostały. Obecnie trwają testy nowego firmware dla starszych modeli. Możliwe, że koreański gigant udostępni to uaktualnienie już wraz z październikową aktualizacją, ale o tym przekonamy się dopiero z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij