Udostępnij
Tweetnij

Apple początkowo ograniczy możliwości dual SIM w iPhone’ach 12

iPhone 12 5G oferuje opcję dual SIM. Jednak Apple na razie ma pewne ograniczenia i dotyczą one prędkości. Jak więc działa dual SIM w modelach iPhone 12 5G?

iPhone 12 5G oferuje opcję dual SIM. To oznacza, że właściciele nowych telefonów Apple mogą korzystać z fizycznej karty, jak i wbudowanej eSIM. Niestety, okazuje się, że przynajmniej na razie będą pewne ograniczenia. Dotyczą one prędkości pobierania danych przy połączeniu z sieciami komórkowymi.

Apple wyjaśnia, że właściciele telefonów iPhone 12 5G mają dostęp do opcji dual SIM. Niestety, w takiej konfiguracji nie będzie można korzystać z połączenia z sieciami nowej generacji. Smartfon w takim przypadku, w momencie jednoczesnego korzystania z obu form, przełączy się na LTE. Możliwe, że z czasem się to zmieni. Na przykład z aktualizacją oprogramowania.

Apple iPhone 12 5G dual SIM prędkości ograniczenia

iPhone 12 5G z dual SIM z ograniczeniami

Takie ograniczenie jest naprawdę duże i pozostaje wierzyć, że z czasem się to zmieni. iPhone 12 będzie mógł jednak normalnie korzystać z sieci 5G poprzez eSIM. Tutaj jednak ponownie musi być wyłączona opcja dual SIM, bo aktywna karta sprawi przełączenie do trybu LTE. Cóż, trzeba się z tym pogodzić i wierzyć, że to się zmieni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij