Udostępnij
Tweetnij

Co nowego w Androidzie 11 beta 3?

Android 11 beta 3 jest już dostępny i to już ostatnie poglądowe wydanie tej platformy Google przed wersją finalną. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego tu znajdziemy, to trochę nowości jest. Google w trzeciej becie systemu Android 11 dodało nowe emoji. Jest też easter egg i modyfikacje obejmujące menu zasilania.

Android 11 beta 3 został udostępniony przez Google wczoraj. Wiemy, że program pilotażowy dobiega końca. Kolejne wydanie będzie już finalnym, które zostanie udostępnione we wrześniu dla wszystkich. Wprowadzono znowu pewne nowości. Rzućmy sobie okiem na zmiany i to, co nowego się pojawiło.

Co nowego w systemie Android 11 beta 3 – wykaz nowości

Android 11 beta 3 wprowadza easter egg, którym jest mini-gra. Możecie to zobaczyć poniżej. Następnie mamy nowe emoji, które zapowiedziano już wcześniej. Potem mamy modyfikacje związane z powiadomieniami o odtwarzaniu multimediów, które są oddzielone od innych. Pojawiają się pod szybkimi ustawieniami. Nowością jest dodanie przełącznika ukrywającego odtwarzacz po zakończeniu sesji multimedialnej.

Google Android 11 beta 3 co nowego wykaz nowości zmiany nowe emoji Google Android 11 beta 3 co nowego wykaz nowości zmiany nowe emoji

W systemie Android 11 beta 3 pojawiają się także pomniejsze udoskonalenia obejmujące przeprojektowane menu zasilania. Jak dobrze wiemy, tam dodano karty oraz dostęp do sterowania inteligentnymi urządzeniami. Google postanowiło scalić przyciski do wyłączania i ponownego uruchamiania. Widzicie to na poniższym zrzucie ekranowym.

Google Android 11 beta 3 co nowego wykaz nowości zmiany nowe emoji

Finalna wersja systemu Android 11 jest już blisko. Google uaktualni oprogramowanie o wrześniowe poprawki bezpieczeństwa, które będą gotowe za kilka tygodni. Potem przyjdzie czas na premierę finalnej wersji, która odbędzie się w przyszłym miesiącu. Najpierw aktualizacja trafi na Pixele, a potem także na telefony partnerów OEM.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: XDA-Developers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij