Udostępnij
Tweetnij

Takie nowe emoji zobaczymy na telefonach w tym roku

Nowe emoji nadchodzą. W 2020 roku w systemach iOS 14 i Android 11 zostanie wprowadzonych aż 117 nowych obrazków. Wśród w nich są mamut, serce, płuca, rolki czy papryka. Jednak na nowe emoji trochę sobie poczekamy. Nie spodziewajmy się ich na naszych telefonach wcześniej niż w drugiej połowie tego roku.

Nowe emoji na 2020 rok będą częścią Unicode 13, które zostanie udostępnione później w tym roku. Emotki pojawią się z czasem w systemach iOS 14 oraz Android 11. Jednak zobaczymy je dopiero za kilka miesięcy. Jednak już teraz mamy okazję obejrzeć każdy z nowych obrazków i zobaczyć, co nas czeka.

Nowe emoji na 2020 rok obejmują dokładnie 117 nowych obrazków. Wśród nich są okno, pułapka na myszy, mamut, hak, piła, serce, płuca, lustro, akordeon, bumerang, moneta, pickup, różdżka magika, wrotki, oliwka, doniczka z rośliną, miś polarny, bóbr czy czarny kot. Będą też nowe buźki. Jednak tylko dwie i są to uśmiechnięta twarz z łzą oraz przebrana buzia. Wszystkie nowe obrazki widzicie poniżej.

nowe emoji 2020 rok kiedy w iOS 14 Android 11 lista emotek nowe emoji 2020 rok kiedy w iOS 14 Android 11 lista emotek nowe emoji 2020 rok kiedy w iOS 14 Android 11 lista emotek

Nowe emoji na 2020 rok w iOS 14 i Android 11 dopiero w drugiej połowie roku

Niestety, na nowe emotki trochę poczekamy. Z informacji przekazanych przez emojipedię wynika, że pojawią się one w iOS 14 w okolicy października lub listopada. Android 11 ma je dostać trochę wcześniej. W wersji beta nowe emoji mają zostać wprowadzone w sierpniu. Nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na ich dostępność. Będzie to część aktualizacji Unicode do wydania z numerem 13.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij