Udostępnij
Tweetnij

Galaxy S20 – przedsprzedaż wraz z Galaxy Buds Plus

Galaxy S20 jest już blisko i niedługo po Unpacked ma ruszyć przedsprzedaż. Na wybranych rynkach w ramach bonusu dodawane będą słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Plus. Potwierdza to render prasowy, który wyciekł do sieci. Wiemy jednak, że ceny modeli Samsung Galaxy S20 nie będą niskie i spodziewamy się wysokich kwot.

Samsung Galaxy S20 jest obecnie w ogniu przecieków. W tym tygodniu pojawiły się oficjalne materiały prasowe. Poznaliśmy też ceny. Wiemy również, że przedsprzedaż telefonów ma ruszyć niedługo po Unpacked. Teraz mamy nowy render. Ten potwierdza, że na wybranych rynkach w ramach bonusu będą dodawane słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Plus.

Słuchawki Galaxy Buds Plus będą dodawane do zamówień przedpremierowych Galaxy S20 jako gratis w Stanach Zjednoczonych, ale zapewne nie tylko. Domyślamy się, że w Polsce będzie to ten sam gratis. Choć nie można wykluczyć, że na nasz rynek zostanie przygotowana inna oferta. O tym przekonamy się z czasem.

przedsprzedaż Samsung Galaxy S20 cena gratis słuchawki Galaxy Buds Plus plotki przecieki wycieki

Przedsprzedaż Galaxy S20 z Galaxy Buds Plus zaraz po Unpacked

Wiemy, że przedsprzedaż Galaxy S20 ma ruszyć niedługo po konferencji Unpacked, czyli na wybranych rynkach może rozpocząć się już w dniu 11 lutego. Pewne plotki sugerują jednak, że na rynkową dostępność trzeba będzie poczekać nawet około miesiąca. Mówi się o tym, że w części państw telefony trafią do sklepów dopiero 13 marca. Czy tak będzie, to okaże się z czasem. Wszystkie szczegóły powinniśmy poznać niedługo po wydarzeniu, które odbędzie się w San Francisco. Jednak do tego czasu z pewnością pojawi się mnóstwo przecieków.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij