Udostępnij
Tweetnij

Nest Audio już blisko. Tymczasem jest unboxing głośnika Google

Nest Audio to nowy głośnik Google, który zobaczymy za dwa dni. Tymczasem jest przedpremierowy unboxing. Zobaczmy, jak wygląda głośnik Google Nest Audio.

Nest Audio to nowy głośnik Google, który był już obiektem przecieków. Doszło do kolejnego i tym razem jest to po prostu unboxing, który uwieczniono na zdjęciach. Ktoś nabył urządzenie w sieci sklepów Walmart. W ten sposób mamy okazję zobaczyć, jak ten sprzęt wygląda na zewnątrz oraz jego opakowanie.

Unboxing Nest Audio możecie prześledzić na poniższych zdjęciach. Nowy głośnik Google tutaj ma ciemnoszary kolor, ale będzie też jasny wariant. Widać cztery diody, które będą informować o pracy Asystenta. Sprzęt pokryto tkaniną, którą znamy z wielu innych produktów. Całość prezentuje się bardzo ciekawie.

unoxbing głośnik Google Nest Audio cena kiedy premiera specyfikacja dane techniczne unoxbing głośnik Google Nest Audio cena kiedy premiera specyfikacja dane techniczne unoxbing głośnik Google Nest Audio cena kiedy premiera specyfikacja dane techniczne unoxbing głośnik Google Nest Audio cena kiedy premiera specyfikacja dane techniczne unoxbing głośnik Google Nest Audio cena kiedy premiera specyfikacja dane techniczne unoxbing głośnik Google Nest Audio cena kiedy premiera specyfikacja dane techniczne unoxbing głośnik Google Nest Audio cena kiedy premiera specyfikacja dane techniczne unoxbing głośnik Google Nest Audio cena kiedy premiera specyfikacja dane techniczne unoxbing głośnik Google Nest Audio cena kiedy premiera specyfikacja dane techniczne

Nest Audio gra lepiej niż oryginalny głośnik Google Home

Użytkownik, który zdobył sprzęt, zdołał już go sprawdzić w akcji. Twierdzi, że Nest Audio gra zdecydowanie lepiej niż oryginalny głośnik Google Home. Wysokie tony są bardzo czyste. Natomiast bas jest głęboki, a nie tylko ciężki. Twierdzi jednak, że jego Sonosy w tym porównaniu wypadają lepiej. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalną premierę, która odbędzie się w środę.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij