Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch 6 może nie dostać ważnej funkcji

Apple Watch 6 to smartwatche z watchOS 7 na 2020 rok, które zobaczymy we wrześniu. Plotki mówiły o tym, że dostaną czujnik mierzący natlenienie krwi. Nowe informacje sugerują jednak, że ta funkcja nie działa zbyt dokładnie. Dlatego jest możliwe, że Apple Watch series 6 otrzyma to rozwiązanie w późniejszym czasie.

Apple Watch 6 to smartwatche, które były obiektem wielu przecieków. Starsze plotki mówiły o tym, że firma planuje umieścić w nich czujnik, który zmierzy natlenienie krwi. Rozwiązanie to staje się być coraz powszechniejsze i takie funkcje oferują nawet niedrogie smartbandy. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe informacje związane z implementacją tego rozwiązania.

Gigant z Cupertino rzeczywiście testuje taką funkcję. Jednak plotki mówią o tym, że nie działa ona zbyt dokładnie. Firma stawia sobie dosyć duże wymagania wobec działania poszczególnych funkcji i nie godzi się na niedokładne wyniki. Stąd też czujnik mierzący natlenienie krwi może w Apple Watch series 6 być niedostępny. Jest jednak możliwe, że producent postąpi inaczej.

jak zainstalować aktualizacja watchos 7 beta co nowego lista nowości zmiany dla Apple Watch 6 plotki przecieki wycieki force touch natlenienie krwi

Apple Watch 6 zmierzy natlenienie krwi, ale być może nie na początku

Firma może zaimplementować odpowiedni hardware do mierzenia natlenienia krwi w Apple Watch 6, ale początkowo funkcja być może będzie po prostu zablokowana. Może to jednak z czasem dopracować i następnie aktywować poprzez aktualizację oprogramowania. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się już w niedługim czasie. Spodziewamy się, że nowe smartwatche z watchOS 7 zostaną zaprezentowane we wrześniu. Jeszcze przed premierą iPhone’ów 12.

Przeczytaj także: Najciekawsze wskazówki do słuchawek AirPods

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij