Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 beta dostaje rozszerzony widok dla widżetów

Windows 11 beta doczekał się większej aktualizacji, gdzie Microsoft wprowadził ciekawe nowości. Jedną z nich jest rozszerzony widok obejmujący widżety, co pozwala uzyskać większą przestrzeń dla tego typu elementów. Na tym nie koniec, bo Windows 11 beta w nowej wersji dostał także rekomendacje energii.

Windows 11 beta doczekał się kompilacji z numerkami 22621.885 oraz 22623.885. Microsoft poprawił tu wiele błędów, ale nie zabrakło także ciekawych nowości. Wśród nich jest rozszerzony widok obejmujący widżety. Na tym jednak nie koniec, bo dodano także inne usprawnienia.

Windows 11 beta rozszerzony widok widżety

Rozszerzony widok z Windows 11 beta sprawia, że widżety mają więcej miejsca. Stało się to możliwe poprzez powiększenie tablicy dla tego typu elementów na pulpicie, co widać na załączonym zrzucie ekranowym. Microsoft wyjaśnia, że w ten sposób można uzyskać więcej możliwości. Służy do tego przycisk widoczny poniżej.

Windows 11 beta rozszerzony widok widżety

Windows 11 beta to nie tylko rozszerzony widok obejmujący widżety

Microsoft wprowadził do nowych kompilacji Windows 11 beta także inne nowości. Wśród nich na pewno warto wymienić rekomendacje obejmujące energię, co dodano w ustawieniach dla baterii. Następnie mamy dostęp do efektów studio bezpośrednio z poziomu szybkich ustawień. Pamiętajmy, że na razie są to opcje dostępne w poglądowych wydaniach okienek, a nie dla wszystkich użytkowników systemu.

Windows 11 beta rozszerzony widok widżety

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij