Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 21H2 – aktualizacja polepszy ochronę przed ransomware

Windows 10 21H2 to nadchodząca aktualizacja dla dziesiątki. Microsoft wprowadzi w niej różne udoskonalenia i dowiadujemy się, że system zapewni lepszą ochronę przed atakami typu ransomware. Usprawnienia wprowadzono już do poglądowego wydania Windows 10 21H2. Debiut jest blisko.

Windows 10 21H2 to duża aktualizacja poprzedniego systemu operacyjnego Microsoftu, na który czeka sporo osób. Wszak nie każdy może dokonać przesiadki na „jedenastkę, gdyż ta stawia niemałe wymagania sprzętowe. Teraz dowiadujemy się, że nowe uaktualnienie dla okienek zapewni lepszą ochronę przed ransomware.

Microsoft w Windows 10 21H2 wprowadził pewne usprawnienia, które mają lepiej zapobiegać atakom hakerów na system operacyjny. Tak więc powinna polepszyć się nie tylko ochrona przed zagrożenia typu ransomware, ale też innymi. Zmiany wprowadzono w poglądowej wersji oprogramowania z numerkiem 19044.1319, którą udostępniono członkom niejawnego programu beta testów okienek.

Aktualizacja Windows 10 21H2 już blisko

Microsoft udostępni uaktualnienie do Windows 10 21H2 w niedługim czasie. Ostatni build, który trafił w ręce testerów, zawiera także mnóstwo poprawek obejmujących różne obszary oprogramowania. Widzimy więc, że gigant z Redmond chce usunąć jak najwięcej błędów przed publiczną premierą nowego systemu. Ta jest już bardzo blisko.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: Neowin

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij