Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1903 po aktualizacji może powodować problemy z Bluetooth

Windows 10 1903 niedawno otrzymał aktualizację, ale okazuje się, że ta sprawia problemy. Microsoft opublikował artykuł bazy wiedzy, gdzie czytamy o nieprawidłowościach w przypadku działania urządzeń z Bluetooth. Problemy z Windows 10 1903 dotyczą dokładnie głośników z Bluetooth. Tu tutaj występują błędy.

Windows 10 1903 został udostępniony kilka miesięcy temu. Kolejna aktualizacja dla okienek to 19H2, której premiera odbędzie się we wrześniu. Microsoft udostępnia jednak jeszcze pomniejsze uaktualnienia. Jedno z nich powoduje problemy z Bluetooth. Jeśli w ostatnim czasie je zaobserwowaliście, to gigant z Redmond wyjaśnia, w czym tkwią błędy.

Problemy z Windows 10 1903 występują na tych komputerach, na których zainstalowano uaktualnienie z końca lipca oznaczone ciągiem znaków KB4505903. To ta łatka powoduje nieprawidłowości w działaniu Bluetooth. Microsoft wyjaśnia, że dotyczy to głośników korzystających z niebieskiego ząbka. Czym one się objawiają?

Windows 10 1903 problemy głośniki Bluetooth

Problemy z Windows 10 1903 w połączeniu z Bluetooth

Microsoft wyjaśnia, że głośniki z Bluetooth mogą nie móc nawiązać połączenia z komputerem. Mogą pojawiać się dodatkowe nieprawidłowości w postaci wydawania dźwięków słabej jakości lub mogą one być wytwarzane bezpośrednio przez głośnik PC. Pomimo informacji o połączeniu z zewnętrznym. To następuje po nawiązaniu połączenia z PC. Gigant z Redmond dodaje, że błędów można uniknąć z użyciem narzędzia System File Checker tool (SFC.exe), który służy do naprawiania plików.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Microsoft

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij