Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1903 otrzymuje nową zbiorczą aktualizację

Windows 10 1903 otrzymał w tym tygodniu zbiorczą aktualizację KB4505903. Nie wprowadza ona nowych funkcji, ale w tym uaktualnieniu rozwiązano aż kilkadziesiąt różnych błędów. W tym powiązanych z działaniem funkcji Windows Hello czy obsługą audio poprzez Bluetooth. Aktualizacja jest już dostępna w Windows Update.

Windows 10 1903 to ostatnia stabilna wersja okienek. W piątek Microsoft udostępnił dla tej wersji nową zbiorczą aktualizację. To patch oznaczony ciągiem znaków KB4505903. Na nowe funkcje nie ma co tu liczyć. W zamian jest mnóstwo poprawek, które poprawiają działanie systemu operacyjnego.

Aktualizacja KB4505903 dla Windows 10 1903 wprowadza liczne udoskonalenia. Poprawiono działanie funkcji Windows Hello, która ostatnio potrafiła sprawiać problemy z rozpoznawaniem twarzy użytkownika po ponownym uruchomieniu komputera. Następnie mamy udoskonalenia obejmujące Microsoft Edge. Są też usprawnienia z zakresu obsługi dźwięku poprzez Bluetooth.

Windows 10 1903 May 2019 Update zbiorcza aktualizacja Windows Update

Pomniejszych poprawek w aktualizacji KB4505903 jest więcej i oficjalny wykaz zmian zawiera aż kilkadziesiąt poprawek. Uaktualnienie jest już dystrybuowane poprzez Windows Update. W celu ukończenia instalacji będzie potrzebne ponowne uruchomienia komputera.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij