Udostępnij
Tweetnij

Ustawienia z Windows 10 19H1 czekają zmiany. Microsoft już je testuje

Windows 10 91H1 to nadchodzą duża aktualizacja dla okienek, którą Microsoft już testuje. Zmiany, które wprowadzi to uaktualnienie, obejmą też sekcję Ustawienia. Tam pojawi się w górnej część trochę nowości. Obecnie widzi je jednak tylko część Insiderów, którzy mają zainstalowaną ostatnią poglądową kompilację z gałęzi Windows 10 19H1.

Windows 10 19H1 to duża aktualizacja dla okienek, której premiera odbędzie się za kilka miesięcy. Tymczasem Microsoft testuje zmiany, które obejmują sekcję Ustawienia. Pojawiają się one na komputerach insiderów, którzy zainstalowali ostatni poglądowy build oprogramowania, czyli kompilację z numerem 18298. Udostępniono ją testerom wcześniej w tym tygodniu.

Insider Florian B dostrzegł, że Windows 10 19H1 build 18298 wprowadza zmiany w sekcji Ustawienia. Widzimy je na poniższym zrzucie ekranowym. Jak nietrudno dostrzec, rzeczywiście pojawiają się pewne nowości. U góry jest duży awatar użytkownika. Obok są informacje o imieniu i nazwisku, adres email i skrót prowadzący do ustawień konta Microsoftu. Przechodząc do prawej strony można zobaczyć skróty do aplikacji Twój Telefon, następnie Windows Update. Potem pojawia się także program nagród.

Windows 10 19H1 ustawienia zmiany aktualizacja Microsoft

Odświeżone Ustawienia dopiero w Windows 10 19H1

Microsoft ciągle pracuje nad zmianami obejmującymi sekcję Ustawienia. Co ciekawe, prac tych chyba jeszcze nie sfinalizowano. Dostęp mają tylko wybrani Insiderzy, a nie wszyscy, którzy zainstalowali poglądową wersję „dziesiątki” z numerkiem 18298. Ponadto u części Insiderów wygląda to trochę inaczej niż u Floriana B. Pewnie muszą zostać podjęte jeszcze jakieś ostateczne decyzje związane z wyglądem tych opcji. Gdy to nastąpi, to dostęp powinni uzyskać wszyscy testerzy. Finalna wersja Windows 10 19H1 zostanie udostępniona prawdopodobnie dopiero w kwietniu 2019 roku.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij