Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 19H1 wprowadzi nowy jasny motyw

Windows 10 19H1 wprowadzi wiele nowości. Najnowsza aktualizacja wniesie wiele ciekawych narzędzi. Na liście jest również zmiana wyglądu. Już potwierdzono, że w systemie znajdziemy nowy, jasny motyw. Chwilowo nie będzie on dostępny w stałej wersji systemu, a jedynie w poglądowych buildach dla Insiderów. Windows 19H1 ma premierę dopiero w przyszłym roku.

Microsoft planuje wprowadzenie nowego schematu kolorystycznego w systemie Windows 10 z następną dużą aktualizacją. Firma zaprezentowała jasny motyw w nowej wersji testowej systemu Windows 10 19H1. To build z numerem 18282, który trafił w ręce Insiderów. Microsoft zasadniczo wprowadza ten jasny motyw w całym systemie, dzięki czemu cały interfejs jest biały. Aby uzupełnić nowy schemat, firma poprawia także domyślną tapetę systemu, dzięki czemu lepiej pasuje do całości.

Nowy jasny motyw nie jest jednak jeszcze dostępny dla użytkowników. Dopiero został zaprezentowany. Jak już wspomnieliśmy, pojawi się wraz z aktualizacją systemu Windows 10 19H1. Trochę sobie zatem na zmiany poczekamy, ponieważ aktualizacja taka ma wejść na rynek w kwietniu przyszłego roku. Aktualizacja w wersji 19H1 zawiera również ulepszenia nowego narzędzia wycinania, aktualizacje aplikacji do drukowania oraz inteligentne godziny dla usługi Windows Update.

Windows 10 19H1 nowy jasny motyw kiedy premiera

Windows 10 19H1 wprowadzi nie tylko nowy jasny motyw

Microsoft dostosowuje także suwak jasności w centrum powiadomień i dodaje ciemny motyw do wbudowanej aplikacji OneDrive. Aktualnie takie zmiany dostępne będą jedynie w wersji beta. Taka wersja ma się pojawić dopiero w przyszłym roku wraz z nową aktualizacją.

Windows 10 19H1 to nadchodząca, duża aktualizacja dla „dziesiątki”. Według raportu Aggiornamenti Lumia, następna aktualizacja funkcji systemu będzie zawierała nową aplikację systemową. Będzie ona przeznaczona do odbierania i wykonywania połączeń poprzez naszego laptopa czy komputer stacjonarny. Aplikacja jest podobna do Twój telefon, co pozwala również na wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych oraz interakcję ze zdjęciami z galerii.

Zobacz także: Najlepsze nowe gry mobilne z października

Źródło: TheVerge

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij