Udostępnij
Tweetnij

Apple TV Plus w listopadzie. Jest cena subskrypcji

Apple TV Plus to nowa usługa VoD, którą zapowiedziano w marcu. Wiemy, kiedy może odbyć się premiera. Gigant z Cupertino planuje start na listopad. Jest też cena Apple TV Plus i miesięczny abonament może kosztować 9,99 dolarów. Tim Cook i spółka wydadzą na filmy oraz seriale aż około 6 miliardów dolarów.

Apple TV Plus firma z Cupertino zapowiedziała w trakcie marcowej konferencji. Cena, jak i data premiery do tej pory pozostawały tajemnicą. Wiadomo było tylko tyle, że start planowany jest na jesień tego roku. Bloomberg raportuje, że wie, kiedy ma odbyć się premiera nowej usługi VoD.

Apple TV Plus ma wystartować w listopadzie tego roku. Dostęp do usługi VoD ma być oferowany w ramach comiesięcznej, odnawianej subskrypcji. Będzie też darmowy trial, który zapewne da dostęp do filmów i seriali za darmo przez jeden miesiąc. W raporcie pojawia się także cena, ale nie jest ona jeszcze w 100% pewna.

Apple TV Plus cena kiedy premiera start usługi VoD subskrypcja seriale filmy

Cena Apple TV Plus nie będzie niska

Apple TV Plus ma kosztować 9,99 dolarów/miesiąc. Tim Cook i spółka obecnie biorą pod uwagę taką kwotę. Opłata będzie pobierana po upływie pierwszego miesiąca, który będzie darmowy. W Polsce pewnie przełoży się to na kwotę w wysokości około 45 złotych. Gigant z Cupertino rozważa również, jak udostępniać kolejne odcinki show.

Prawdopodobnie w Apple TV Plus zawartość będzie dodawana cyklicznie. To oznacza, że nie pojawią się od razu całe sezony przygotowywanych produkcji. Co ma oczywiście zachęcić do uiszczania opłaty za usługę. Możliwe, że jakieś szczegóły poznamy w trakcie najbliższej konferencji, która odbędzie się 10 września.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: Bloomberg

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij