Udostępnij
Tweetnij

Apple TV Plus to nie będzie drugi Netflix. Produkcje oryginalne mają być na wysokim poziomie

Apple TV Plus startuje jesienią tego roku. Eddy Cue w jednym z wywiadów przekazał, że usługa VoD jego firmy to nie będzie kolejny Netflix. Produkcje oryginalne, które są już w przygotowaniu, mają cechować się dużą jakością. Jak dobrze wiemy, Netflix stawia na ilość. W przypadku Apple TV Plus ma być inaczej.

Apple TV Plus zapowiedziano w trakcie marcowej konferencji giganta z Cupertino. Oczywiście, często usługa bywa porównywana do konkurencji, jak chociażby Netflix. Eddy Cue, który jest wiceprezesem odpowiedzianym za oprogramowanie internetowe i usługi, uważa, że tego typu porównania są nie na miejscu. Jego firma nie zamierza stawiać na ilość, a na jakość i tym właśnie mają cechować się produkcje oryginalne.

Jak dobre wiemy, Netflix w większości ma produkcje oryginalne, które nie mają dużych budżetów. Dlatego wiele z nich finalnie pozostawia sporo do życzenia. Apple TV Plus zadebiutuje z małą ilością własnych seriali i programów. Eddy Cue uważa jednak, że wszystkie z nich będą cechować się wysoką jakością.

Telewizory Samsung Smart TV Apple TV AirPlay 2 jak to włączyć lista modeli Apple TV Plus Netflix produkcje oryginalne

Netflix ma model, który może nie jest zły, ale nie pasuje do Apple TV Plus

Eddy Cue dodaje, że Netflix być może nie ma złego modelu finansowego. Co zresztą widać po popularności tej usługi VoD. Jednak wiceprezes firmy z Cupertino dodaje, że nie pasuje on do Apple TV Plus. Czy usługa odniesie przez to sukces? O tym przekonamy się z czasem. Jedno jest pewne, start na pewno nie będzie lekki.

Apple TV Plus ma premierę jesienią. Firma z Cupertino zamierza wprowadzać produkcje oryginalne sukcesywnie. Co miesiąc mają pojawiać się nowe seriale i programy. Pierwszą produkcją ma być The Morning Show. Zagrają tu Jennifer Aniston i Reese Witherspoon.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: The Times

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij