Udostępnij
Tweetnij

Apple niechcący ujawnia datę premiery nowych iPhone’ów

iPhone 2019 zostanie zaprezentowany 10 września. Taka data premiery pojawia się w iOS 13 beta 7, który Apple wczoraj udostępniło deweloperom aplikacji. Wygląda na to, że termin zgadza się z poprzednimi plotkami. Data premiery iPhone’ów na 2019 w drugi wtorek września jest jak najbardziej prawdopodobna.

iPhone 2019 według wcześniejszych przecieków ma trafić do sklepów 20 września. To by oznaczało, że następna konferencja Apple odbędzie się kilkanaście dni wcześniej. Już wcześniej sugerowano, że datą premiery będzie 9 lub 10 września. iOS 13 beta 7 udostępniony wczoraj deweloperom zdaje się to potwierdzać.

iPhone 2019 rzeczywiście zostanie pokazany 10 września, bo iOS 13 beta 7 zawiera zrzut ekranowy z taką datą premiery, który widzicie poniżej. Na nim można dostrzec na ikonce kalendarza „10” i „wtorek”. 10 września przypada właśnie w tym dniu tygodnia. Nie wiadomo, czy Apple zrobiło to omyłkowo czy też był to zabieg celowy.

Apple nowy iPhone 2019 11 data premiery kiedy premiera plotki przecieki wycieki iOS 13 beta 7

iPhone 2019 wg iOS 13 beta 7 z datą premiery 10 września, ale Apple jej nie potwierdza

Informacje znalezione w iOS 13 beta 7 raczej są pewne, ale Apple na razie takiej daty premiery nie potwierdza. Domyślamy się, że nastąpi to pod koniec sierpnia. Wtedy powinniśmy poznać termin premiery iPhone’ów na 2019 rok. Nie spodziewajmy się, że usłyszymy o innym dniu.

iPhone 2019 będzie dostępny w trzech wersjach. W trakcie wrześniowej konferencji powinniśmy poznać także datę wydania finalnej wersji systemu iOS 13. Powinno to nastąpić w okolicy 18 września. Oficjalne szczegóły już za kilka tygodni.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: iHelpBR

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij