Udostępnij
Tweetnij

Fortnite: Battle Royale z High Stakes już dziś

Fortnite: Battle Royale to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych produkcji, jakie pojawiły się ostatnio na rynku. Tytuł ten ma wielu fanów, jednak Epic Games nie zamierza spoczywać na laurach i wciąż dodaje do gry kolejne nowości. Teraz dodane zostanie nowe, ograniczone czasowo wydarzenie o nazwie High Stakes.

Fortnite Battle Royale to produkcja, która wyrosła na popularności tytułowego trybu, ale przegoniła już PlayerUnknown’s Battlegrounds. Epic Games czuje jednak oddech konkurencji na swoich plecach i dlatego stara się ciągle urozmaicać rozgrywkę nowymi dodatkami. Teraz należy się spodziewać High Stakes.

High Stakes to specjalne, ograniczone czasowo wydarzenie, w ramach którego gracze będą mogli zakupić nowe skórki i maski. Ale nie tylko potwierdzono również, że w grze będziemy mogli spodziewać się również nowego, świeżego trybu rozgrywki.

Gateway będzie oferowało bardzo dynamiczny typ rozgrywki, który wymaga od graczy kooperacji. W trakcie gry w tym trybie gracz zostaje przypisany do pewnej grupy. Celem jest wyciągnięcie kryształowej lamy ze skrzyni, a następnie przetransportowanie jej do wyznaczonego na mapie miejsca. Kiedy grupa wykona zadanie, musi się ewakuować. Zadanie jest pozornie proste, ale w trakcie gry musimy uważać na przeciwników z innych drużyn, którzy również próbują wykonać takie samo zadanie.

Fortnite: Battle Royale ze specjalnym hakiem, ale może nie tylko w High Stakes

Dodatkowym problemem będzie specjalny hak (a raczej przyssawka), która pomoże nam w jeszcze szybszym poruszaniu się po planszy. Wystarczy, że wycelujemy ją w odpowiednie dla nas miejsce, a linka przyczepiona do urządzenia po prostu nas tam przeniesie. Nie wiadomo jednak, czy dodatek będzie dostępny jedynie w ramach High Stakes w Fortnite: Battle Royale czy też będzie dostępny również po zakończeniu wydarzenia.

Zobacz również: Najlepsze gry mobilne z sierpnia

Źródło: AndroidHeadlines

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij