Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze nowe gry mobilne – sierpień 2018 (iOS/Android)

Sierpień już za nami, a to oznacza koniec ciepłych dni i wakacji. W chłodne, jesienne wieczory najlepiej usiąść w ciepłym fotelu i grać w gry. Jeśli zastanawiacie się, jakie dokładnie gry wybrać, kolejny raz przychodzimy do was z pomocą. Wybraliśmy dziesięć najlepszych gier, które w sierpniu trafiły na systemy iOS i Android.

Jeśli zastanawialiście się, jakie gry na urządzenia z systemami iOS i Android są warte uwagi, znów podajemy wam pomocną dłoń. Poniżej znajdziecie listę gier, które w minionym miesiącu trafiły do App Store i Sklepu Play. Dla każdego znajdzie się coś dobrego. Rzućcie okiem na najnowsze zestawienie.

Summit Way

summit way najlepsze gry mobilne sierpień 2018 ios android

Summit Way to ciekawa gra logiczna, która przenosi nas w wirtualne góry. Tym razem jednak nie będziemy zdobywać szczytów, a je łączyć. W trakcie rozgrywki musimy posługiwać się mostami wiszącymi, by móc połączyć kilka wystających ponad chmury górskich szczytów. Musimy to zrobić jednak tak, by mosty nie nachodziły na siebie i się nie krzyżowały. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie. Summit Way dostępne jest na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 8.1 i nowszym oraz Android 4.4 i nowszym.

Barbearian

bardbearian najlepsze gry mobilne sierpień 2018 ios android

Barbearian to produkcja, która powinna przyciągnąć do siebie fanów chociażby takich gier jak te z serii Diablo. Tytuł pozwala nam na wcielenie się w tytułowego barbarzyńcę, uzbrojonego w potężną siekierę. To on właśnie zostaje wybrany do reprezentowania rasy ludzkiej w morderczym starciu, podczas którego musi siekać nieprzyjaciół nadchodzących ze wszystkich stron. Z biegiem czasu zyskuje jeszcze potężniejsza zbroję i broń, by móc jeszcze efektywniej wykonywać swoją robotę. Produkcja dostępna jest na urządzeniach mobilnych z system iOS 8 i nowszym.

Wonder Blade

wonder blade najlepsze gry mobilne sierpień 2018 ios android

Wonder Blade to niezwykle kolorowa produkcja, która jednak nie jest dla najmłodszych. Tytuł ten pozwala nam na wcielenie się w pewnego rycerza w lśniącej zbroi, który na rozkaz musi wyruszyć w świat w celu oswobodzenia pięknej księżniczki. Nie jest to jednak proste zadanie, bo oprócz innych rycerzy na naszej drodze stanie wielu innych, nieciekawych przeciwników, którzy będą próbowali spuścić nam łomot. Tytuł ten dostępny jest na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 9.1 i nowszym.

Pocket City

pocket city najlepsze gry mobilne sierpień 2018 ios android

Pocket City pojawiło się na wirtualnych, sklepowych półkach ostatniego dnia lipca, jednak uwzględniamy tę pozycję, ponieważ nie znalazła się ona w lipcowym zestawieniu, a naprawdę warto pobrać ją na swoje smartfony czy tablety. Produkcja pozwala nam na wcielenie się w burmistrza pewnego podupadającego miasta. Naszym zadaniem jest przywrócenie mieściny do świetności. Tytuł ten dostępny jest na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 10 i nowszym oraz Android 4.3 i nowszym.

Golfing Around

golfing around najlepsze gry mobilne sierpnień 2018 ios android

Jak sama nazwa gry wskazuje, Golfing Around pozwala nam na wejście na wirtualne pole golfowe i rozpoczęcie golfowej rozrywki. Sama produkcja nie jest zbyt ciężka w opanowaniu i polega na „wymasterowaniu” kilku podstawowych przycisków. Trafienie jednak w odpowiedni dołek, podobnie jak na prawdziwym polu golfowym, nie należy do najłatwiejszych zadań. Produkcja dostępna jest na urządzeniach mobilnych z system iOS 8 i nowszym.

Donut County

donut county najlepsze gry mobilne sierpień 2018 ios android

Donut County to gra logiczno-przygodowa, która pozwala nam na kontrolowanie czarnej dziury. Pierwotnie była ona przeznaczona na zbieranie śmieci, jednak nasz bohater, szop, znudził się w robocie i postanowił siać spustoszenie. Kiedy „połykamy” dziurą różnego rodzaju przedmioty, ta wciąż się powiększa. Za produkcję odpowiada Ben Esposito, a sam pomysł zaczerpnął z humorystycznego wątku na Twitterze. Poza tym opierał się również na takich produkcjach jak Katamari. Gra dostępna jest na urządzeniach mobilnych z system iOS 10 i nowszym.

Legend of Solgard

Legend of Solgard najlepsze gry mobilkne sierpień 2018 ios android

Legend of Solgard przenosi użytkowników do fantastycznego świata mitologii nordyckiej. Nastaje wieczna zima i Ragnarok. Aby go powstrzymać, nasz bohaterka, Embla, musi przywdziać zbroję i wyruszyć w świat. Ma jednak do pomocy magiczną moc bogini słońca, która pomoże jej przezwyciężyć wroga i zaprowadzić ponownie porządek na świecie. Tytuł dostępny jest na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 9 i nowszym oraz Android 4.4 i nowszym.

Sneak Ops

sneak ops najlepsze gry mobilne sierpień 2018 ios android 1

Sneak Ops, jak sama nazwa gry wskazuje, opiera się głównie na skradaniu. Użytkownik musi tak oprowadzić bohatera, by ten nie wzbudzał podejrzeń i nie przyciągał wzroku wartowników. Tytuł ten pozwala na przenikanie z poziomu do poziomu. Można przy tym nokautować strażników, oszukiwać kamery bezpieczeństwa i przeciskać się przez wąskie tunele. Innymi słowy – można robić dosłownie wszystko, by nas nie złapano. Produkcję znajdziecie na smartfonach i tabletach z systemem iOS 8 i nowszym oraz Android 4.1 i nowszym.

Super Spell Heroes

super spell heroes najlepsze gry mobilne sierpień 2018 ios android

Super Spell Heroes to gra pozwalająca na wykonywanie magicznych pojedynków w czasie rzeczywistym. Całość opiera się na czarodziejach i żywiołach. Podczas rozgrywki naszym zadaniem jest dopasowanie kolorów do rzucania epickich czarów. Im dalej w grze, tym więcej postaci możemy odblokować i lepsze czary rzucać. Produkcja dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 10 i nowszym oraz Android 4.4 i nowszym.

King and Assassins

king and assassins najlepsze gry mobilne sierpień 2018 ios android

King & Assassins to prosta gra, w której oszustwa i napięcie są najważniejsze. Jeden z graczy przyjmuje rolę króla-tyrana i jego żołnierzy. Jego celem jest przepchnięcie tłumu rozgniewanych obywateli, którzy opanowali planszę i powrócenie do bezpiecznej kryjówki za murami zamku. Produkcja dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 10 i nowszym.

Zobacz również: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij