Udostępnij
Tweetnij

Kolejny tablet od BlackBerry będzie urządzeniem dla przedsiębiorstw?

W sieci pojawiły się plotki, jakoby BlackBerry rzeczywiście zamierzało wprowadzić do oferty nowy tablet internetowy. Nie będzie to jednak zwykłe urządzenie, a do zastosowań specjalnych.

Playbook Tablet

W sieci pojawiły się plotki, jakoby BlackBerry rzeczywiście zamierzało wprowadzić do oferty nowy tablet internetowy. Nie będzie to jednak zwykłe urządzenie, a do zastosowań specjalnych.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

BlackBerry oficjalnie milczy na temat premiery nowego tabletu internetowego. Tymczasem blogerzy z n4bb informują, że firma rzeczywiście może wprowadzić do oferty takie urządzenie. Jeszcze przed końcem przyszłego roku. Prawdopodobnie nie będzie to jednak tablet jak Playbook, ale zupełnie inny gadżet. Wiele wskazuje na to, że BlackBerry zamierza skupić się na rynku przedsiębiorstw oraz zastosowaniach specjalnych, na przykład w medycynie. Więcej detali nie jest znanych.

Playbook, który debiutował w 2011 roku nie odniósł sukcesu na rynku. Tablet przyniósł firmie wtedy pół miliarda dolarów straty i z czasem został wycofany ze sprzedaży. Mimo wszystko BlackBerry nadal wspiera to urządzenie i co jakiś czas udostępnia jego użytkownikom nowe aktualizacje.

Źródło: n4bb

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij