Udostępnij
Tweetnij

Tablet Playbook wkrótce otrzyma nowy firmware

Uaktualnienie oznaczone numerem 2.1.0.1895 już jest gotowe do udostępnienia i ma wnieść na pokład Playbooka liczne poprawki i rozwiązania błędów.

Playbook Tablet

Uaktualnienie oznaczone numerem 2.1.0.1895 już jest gotowe do udostępnienia i ma wnieść na pokład Playbooka liczne poprawki i rozwiązania błędów.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet do gier za mniej niż tysiąc złotych. Na co zwracać uwagę?

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tablet Playbook choć debiutował na rynku w 2011 roku i z czasem został wycofany, gdyż przyniósł BlackBerry wielkie straty, nie został mimo wszystko zapomniany. Producent wykazuje dbałość o klientów, którzy zakupili ten tablet i z myślą o nich przygotował nowy software – z numerkiem 2.1.0.1895.

Aktualizacja została już przetestowana i w zasadzie jest gotowa do wypuszczenia w świat. Uaktualnienie ma poprawić stabilność i wydajność tabletu oraz rozwiązać pewne problemy, w tym związane z połączeniami bezprzewodowymi. Użytkownikom Playbooka pozostaje więc czekać, aż producent udostępni nowy software, a to powinno nastąpić w niedługim czasie. W międzyczasie możecie zainstalować aktualizację BlackBerry Bridge.

Źródło: tablet-news

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij