Udostępnij
Tweetnij

Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę „Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia” (aktualizacja: wyniki)

„Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i Ja. Wspomnienia” to książka, której autorką jest Chrisann Brennan, czyli żona nieżyjącego CEO Apple. Niedawno odbyła się jej premiera, a teraz mamy dla was konkurs. Wystarczy, że udzielicie odpowiedzi tylko na jedno pytanie i będziecie mieli szansę ją wygrać.

Aktualizacja: Ogłaszamy wyniki konkursu. Zwycięzcami zostali Marek Słowik, Karol Kleń, Grzegorz Dąbek, Filip i Jacob. Podajcie adresy do wysyłki na maila redakcja @ tablety.pl. Gratulujemy!

„Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i Ja. Wspomnienia” to kolejna książka poświęcona nieżyjącemu CEO Apple. Jej autorką jest Chrisann Brennan, czyli żona jednego z założycieli firmy z logo nadgryzionego jabłka. Rzuca ona światło dzienne na nowe fakty o zmarłym innowatorze. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagłębić się w lekturę tytułu, to teraz macie najlepszą okazję. Przygotowaliśmy dla was konkurs, gdzie możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy książki.

Nadgryzione jablko Steve Jobs i ja wspomnienia biografia książka CEO Apple gdzie kupić najtaniej w Polsce konkurs

Jeśli chcecie powalczyć o książkę „Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i Ja. Wspomnienia” to musicie tylko udzielić odpowiedzi na pytanie zadane w dalszej części tej strony. Decyduje kolejność poprawnych odpowiedzi, a więc kto pierwszy ten lepszy. Zabawa przeznaczona jest dla osób pełnoletnich i potrwa do 13 sierpnia tego roku. Niedługo po tym na tej stronie opublikujemy listę zwycięzców. Gotowi? Pytanie konkursowe znajdziecie poniżej. Natomiast szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest pod tym adresem.

Pytanie konkursowe: W którym roku zmarł Steve Jobs, jeden z założycieli Apple?

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij